Cartellera de cinema, Cines Palafox

DEL 19/10 AL 25/10
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Cines Palafox
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
Paseo de la Independencia 12. 50004 Zaragoza
Alpha

Albert Hughes
Aventures
96 min.
Dv.
19/10
Ds.
20/10

12.00
Dg.
21/10
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Animales sin collar

Jota Linares
Thriller
96 min.
Dv.
19/10

17.00
20.45
Ds.
20/10

17.00
20.45
Dg.
21/10

17.00
20.45
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Book club

Bill Holderman
Comèdia
103 min.
Dv.
19/10
Ds.
20/10
Dg.
21/10

12.05
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Campeones

Javier Fesser
Comèdia
124 min.
Dv.
19/10

16.45
Ds.
20/10

12.00
16.45
Dg.
21/10

16.45
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Caravaggio. En cuerpo y alma

Jesus Garces Lambert
Documental
90 min.
Dv.
19/10
Ds.
20/10
Dg.
21/10
Dl.
22/10
Dt.
23/10

19.30
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Christopher Robin

Marc Forster
Aventures
104 min.
Dv.
19/10

17.00
Ds.
20/10

17.00
Dg.
21/10

12.00
17.00
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Cold War

Pawel Pawlikowski
Drama, Romàntica
88 min.
Dv.
19/10

18.30
20.30
Ds.
20/10

18.30
20.30
Dg.
21/10

18.30
20.30
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
El reino

Rodrigo Sorogoyen
Thriller, Política
131 min.
Dv.
19/10

22.30
Ds.
20/10

12.00
22.30
Dg.
21/10

22.30
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Enamorado de mi mujer

Daniel Auteuil
Comèdia
86 min.
Dv.
19/10
Ds.
20/10

12.20
Dg.
21/10
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Escuela para fracasados

Malcolm D. Lee
Comèdia
111 min.
Dv.
19/10

16.30
18.45
21.00
23.15
Ds.
20/10

16.30
18.45
21.00
23.15
Dg.
21/10

16.30
18.45
21.00
23.15
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
First Man. El primer hombre

Damien Chazelle
Drama
141 min.
Dv.
19/10

16.45
19.30
22.30
Ds.
20/10

16.45
19.30
22.30
Dg.
21/10

16.45
19.30
22.30
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Ha nacido una estrella

Bradley Cooper
Drama, Musical
135 min.
Dv.
19/10

18.30
21.15
23.30
Ds.
20/10

18.30
21.15
23.30
Dg.
21/10

12.00
18.30
21.15
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Hotel Transilvania 3. Unas vacaciones monstruosas

Genndy Tartakovsky
Animació
97 min.
Dv.
19/10
Ds.
20/10
Dg.
21/10

12.10
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Johnny English. De nuevo en acción

David Kerr
Comèdia
88 min.
Dv.
19/10
Ds.
20/10

12.15
Dg.
21/10

12.15
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
La casa del reloj en la pared

Eli Roth
Fantàstica
104 min.
Dv.
19/10

16.30
18.30
Ds.
20/10

16.30
18.30
Dg.
21/10

16.30
18.30
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
La monja

Corin Hardy
Terror
96 min.
Dv.
19/10
Ds.
20/10

12.10
Dg.
21/10
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
La sombra de la ley

Dani de la Torre
Thriller
120 min.
Dv.
19/10

19.15
22.00
23.59
Ds.
20/10

19.15
22.00
23.59
Dg.
21/10

19.15
22.00
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Los increíbles 2

Brad Bird
Animació
118 min.
Dv.
19/10
Ds.
20/10
Dg.
21/10

12.00
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Megalodón

Jon Turteltaub
Aventures
113 min.
Dv.
19/10
Ds.
20/10
Dg.
21/10

12.00
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Miau

Ignacio Estaregui
Drama
100 min.
Dv.
19/10

16.30
18.30
20.30
22.30
Ds.
20/10

16.30
18.30
20.30
22.30
Dg.
21/10

16.30
18.30
20.30
22.30
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Milla 22

Peter Berg
Acció
94 min.
Dv.
19/10
Ds.
20/10

12.00
Dg.
21/10
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Ola de crímenes

Gracia Querejeta
Comèdia, Negre
98 min.
Dv.
19/10

20.30
Ds.
20/10

12.10
20.30
Dg.
21/10

20.30
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Petra

Jaime Rosales
Drama
107 min.
Dv.
19/10

16.30
19.00
21.15
Ds.
20/10

16.30
19.00
21.15
Dg.
21/10

16.30
19.00
21.15
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Searching

Aneesh Chaganty
Thriller
102 min.
Dv.
19/10
Ds.
20/10
Dg.
21/10

12.05
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Slender Man

Sylvain White
Terror
93 min.
Dv.
19/10

17.00
19.00
21.00
23.00
00.30
Ds.
20/10

17.00
19.00
21.00
23.00
00.30
Dg.
21/10

17.00
19.00
21.00
23.00
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Smallfoot

Karey Kirkpatrick, J...
Animació
96 min.
Dv.
19/10

16.30
18.45
Ds.
20/10

16.30
18.45
Dg.
21/10

12.15
16.30
18.45
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Todos lo saben

Asghar Farhadi
Thriller
132 min.

1 Comentaris
Dv.
19/10

22.15
Ds.
20/10

22.15
Dg.
21/10

22.15
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Un pequeño favor

Paul Feig
Thriller
116 min.
Dv.
19/10
Ds.
20/10

12.00
Dg.
21/10
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Venom

Ruben Fleischer
Ciència-ficció
112 min.
Dv.
19/10

16.30
18.45
21.00
23.15
00.15
Ds.
20/10

16.30
18.45
21.00
23.15
00.15
Dg.
21/10

16.30
18.45
21.00
23.15
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10
Yucatán

Daniel Monzón
Comèdia
129 min.

1 Comentaris
Dv.
19/10

22.45
Ds.
20/10

22.45
Dg.
21/10

22.45
Dl.
22/10
Dt.
23/10
Dc.
24/10
Dj.
25/10

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.







On estem?

Arxiu de pel·lícules

Ja som 33.370 subscriptors. 322 sales de cinema. 11.328 pel.lícules. 18.482 comentaris. 259.835 vots. 5.845 dies online.

TOTES LES SALES DE CINEMA

Aquesta web utilitza 'cookies' pròpies i de tercers per oferir una millor experiència i servei. Al navegar o utilitzar els nostres serveis, accepta l'ús que fem de les 'cookies'. No obstant això, podeu canviar la configuració de 'cookies' en qualsevol moment. Més informació

OK