CARTELLERA CINES ARAGONIA ZARAGOZA

DEL 03/12 AL 09/12
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Cines Aragonia
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
Av. Juan Carlos I 44. 50009 Zaragoza
13 exorcismos
13 exorcismos
Jacobo Martínez
Thriller
100 min.
Ds.
03/12

22.45
Dg.
04/12

22.45
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
A todo tren 2
A todo tren 2
Inés de León
Comèdia
85 min.
Ds.
03/12

16.30
18.15
20.00
21.45
Dg.
04/12

12.00
16.30
18.15
20.00
21.45
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Argentina, 1985
Argentina, 1985
Santiago Mitre
Drama
140 min.
Ds.
03/12

21.15
Dg.
04/12

21.15
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Armageddon Time
Armageddon Time
James Gray
Drama
114 min.
Ds.
03/12

17.00
Dg.
04/12

17.00
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
As Bestas
As Bestas
Rodrigo Sorogoyen
Thriller
137 min.
Ds.
03/12

16.15
18.45
21.15
Dg.
04/12

12.15
16.15
18.45
21.15
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Black Adam
Black Adam
Jaume Collet-Serra
Aventures
124 min.
Ds.
03/12

19.15
Dg.
04/12

19.15
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Black Panther: Wakanda Forever
Black Panther: Wakanda Forever
Ryan Coogler
Aventures
161 min.
Ds.
03/12

16.00
19.00
20.30
22.00
Dg.
04/12

12.00
16.00
19.00
20.30
22.00
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Detective Knight: Sin piedad
Detective Knight: Sin piedad
Edward Drake
Acció
105 min.
Ds.
03/12

22.30
Dg.
04/12

22.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
El cuarto pasajero
El cuarto pasajero
Álex de la Iglesia
Comèdia
99 min.
Ds.
03/12

18.45
20.45
22.45
Dg.
04/12

12.30
18.45
20.45
22.45
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
El menú
El menú
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Ds.
03/12

16.30
18.30
22.30
Dg.
04/12

12.00
16.30
18.30
22.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
El menú (VOSE)
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Ds.
03/12

20.30
Dg.
04/12

20.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Hasta los huesos
Hasta los huesos
Luca Guadagnino
Drama
130 min.
Ds.
03/12

21.30
Dg.
04/12

21.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Hasta los huesos (VOSE)
Luca Guadagnino
Drama
130 min.
Ds.
03/12

16.45
Dg.
04/12

16.45
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Historias para no contar
Historias para no contar
Cesc Gay
Comèdia
99 min.
Ds.
03/12

18.45
20.45
22.45
Dg.
04/12

18.45
20.45
22.45
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Inu-Oh (VOSE)
Masaaki Yuasa
Animació
94 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12

12.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
La emperatriz rebelde (VOSE)
Marie Kreutzer
Drama
114 min.
Ds.
03/12

16.30
Dg.
04/12

16.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
La maternal
La maternal
Pilar Palomero
Drama
122 min.
Ds.
03/12

16.30
19.15
Dg.
04/12

16.30
19.15
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
La mujer rey
La mujer rey
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Ds.
03/12

18.45
Dg.
04/12

18.45
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
La piel del tambor
La piel del tambor
Sergio Dow
Thriller
116 min.
Ds.
03/12

20.15
Dg.
04/12

20.15
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Labordeta, un hombre sin más
Labordeta, un hombre sin más
Paula Labordeta, Gaizka Urrest...
Documental
93 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12

12.00
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Josh Gordon, Will Speck
Comèdia
106 min.
Ds.
03/12

16.45
Dg.
04/12

16.45
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Los renglones torcidos de Dios
Los renglones torcidos de Dios
Oriol Paulo
Thriller
154 min.
Ds.
03/12

16.45
21.30
Dg.
04/12

16.45
21.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Minions. El origen de Gru
Minions. El origen de Gru
Kyle Balda, Brad Ableson, Jona...
Animació
87 min.
Ds.
03/12

17.00
Dg.
04/12

17.00
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Mundo extraño
Mundo extraño
Don Hall
Animació
102 min.
Ds.
03/12

16.30
18.30
19.30
Dg.
04/12

12.30
16.30
18.30
19.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Noche de paz
Noche de paz
Tommy Wirkola
Acció
111 min.
Ds.
03/12

16.15
18.30
20.45
22.45
Dg.
04/12

16.15
18.30
20.45
22.45
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Pinocho de Guillermo del Toro (VOSE)
Guillermo del Toro, Mark Gusta...
Animació
117 min.
Ds.
03/12

20.30
Dg.
04/12

12.30
20.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Reyes contra Santa
Reyes contra Santa
Paco Caballero
Comèdia
104 min.
Ds.
03/12

18.30
Dg.
04/12

12.15
18.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Shin Chan y el misterio de la Academia Tenkasu
Shin Chan y el misterio de la Academia Tenkasu
Wataru Takahashi
Animació
101 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12

12.15
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Enrique Gato
Animació
89 min.
Ds.
03/12

16.45
Dg.
04/12

16.45
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Vasil
Vasil
Avelina Prat
Drama
92 min.
Ds.
03/12

18.30
Dg.
04/12

18.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Venus
Venus
Jaume Balagueró
Terror
100 min.
Ds.
03/12

16.30
18.45
20.45
22.45
Dg.
04/12

16.30
18.45
20.45
22.45
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12

Altres esdeveniments

NCT Dream The Movie: In A Dream
Margo Yeji Lee, Yoon Dong Oh
Documental, Musical
120 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12

12.15
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Sintiéndolo mucho
Fernando León de Aranoa
Documental, Musical
120 min.
Ds.
03/12

21.30
Dg.
04/12

12.30
21.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules