CARTELLERA CINES FLORIDA GURIDI VITORIA-GASTEIZ

DEL 05/12 AL 11/12
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Cines Florida Guridi
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
C. San Prudencio Kalea 22-24. 01005 Vitoria-Gasteiz (Álava)
A todo tren 2
A todo tren 2
Inés de León
Comèdia
85 min.
Dl.
05/12

17.45
20.00
22.15
Dt.
06/12

12.00
17.00
19.15
21.30
Dc.
07/12

17.45
20.00
22.15
Dj.
08/12

12.00
17.00
19.15
21.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
As Bestas
As Bestas
Rodrigo Sorogoyen
Thriller
137 min.
Dl.
05/12

17.00
19.45
22.30
Dt.
06/12

17.15
20.00
Dc.
07/12

17.00
19.45
22.30
Dj.
08/12

17.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Black Panther: Wakanda Forever
Black Panther: Wakanda Forever
Ryan Coogler
Aventures
161 min.
Dl.
05/12

17.00
Dt.
06/12

11.30
17.00
Dc.
07/12

17.00
Dj.
08/12

11.30
17.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Close
Close
Lukas Dhont
Drama
104 min.
Dl.
05/12

20.00
22.15
Dt.
06/12

19.45
22.00
Dc.
07/12

20.00
22.15
Dj.
08/12

19.45
22.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
El cuarto pasajero
El cuarto pasajero
Álex de la Iglesia
Comèdia
99 min.
Dl.
05/12

22.15
Dt.
06/12

22.15
Dc.
07/12

22.15
Dj.
08/12

22.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
El menú
El menú
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Dl.
05/12

17.00
19.30
22.00
Dt.
06/12

17.30
19.45
22.15
Dc.
07/12

17.00
19.30
22.00
Dj.
08/12

17.30
19.45
22.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Hasta los huesos
Hasta los huesos
Luca Guadagnino
Drama
130 min.
Dl.
05/12

22.30
Dt.
06/12

22.00
Dc.
07/12

22.30
Dj.
08/12

22.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Historias para no contar
Historias para no contar
Cesc Gay
Comèdia
99 min.
Dl.
05/12

19.30
21.45
Dt.
06/12

19.45
22.00
Dc.
07/12

19.30
21.45
Dj.
08/12

19.45
22.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Hopper, el polloliebre (EUSK)
Ben Stassen, Benjamin Mousquet
Animació
91 min.
Dl.
05/12
Dt.
06/12

11.45
Dc.
07/12
Dj.
08/12

11.45
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Kepa Junkera Berpiztu (Renacer)
Kepa Junkera Berpiztu (Renacer)
Fermín Aio
Documental
102 min.
Dl.
05/12

17.15
Dt.
06/12

17.30
Dc.
07/12

17.15
Dj.
08/12

17.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
La emperatriz rebelde
La emperatriz rebelde
Marie Kreutzer
Drama
114 min.
Dl.
05/12

20.15
22.35
Dt.
06/12

20.15
22.35
Dc.
07/12

20.15
22.35
Dj.
08/12

20.15
22.35
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
La mujer rey
La mujer rey
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Dl.
05/12

17.15
Dt.
06/12

11.30
17.00
Dc.
07/12

17.15
Dj.
08/12

11.30
17.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Josh Gordon, Will Speck
Comèdia
106 min.
Dl.
05/12
Dt.
06/12

11.45
Dc.
07/12
Dj.
08/12

11.45
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Mundo extraño
Mundo extraño
Don Hall
Animació
102 min.
Dl.
05/12

17.30
19.45
Dt.
06/12

12.00
17.15
19.45
Dc.
07/12

17.30
19.45
Dj.
08/12

12.00
17.15
19.45
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Suro
Suro
Mikel Gurrea
Drama
116 min.
Dl.
05/12

17.30
19.45
Dt.
06/12

17.00
19.45
Dc.
07/12

17.30
19.45
Dj.
08/12

17.00
19.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Enrique Gato
Animació
89 min.
Dl.
05/12
Dt.
06/12

11.45
Dc.
07/12
Dj.
08/12

11.45
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Yoko oporretan (EUSK)
Juanjo Elordi
Animació
61 min.
Dl.
05/12
Dt.
06/12

11.45
Dc.
07/12
Dj.
08/12

11.45
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12

Altres esdeveniments

Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12

20.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules