CARTELLERA ODEÓN MULTICINES VILANOVA

DEL 05/12 AL 11/12
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Odeón Multicines Vilanova
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
C. de la Calç, s/n. 08800 Vilanova i la Geltrú (Barcelona)
13 exorcismos
13 exorcismos
Jacobo Martínez
Thriller
100 min.
Dl.
05/12

22.30
Dt.
06/12

22.30
Dc.
07/12

22.30
Dj.
08/12

22.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
A todo tren 2
A todo tren 2
Inés de León
Comèdia
85 min.
Dl.
05/12

16.00
18.15
19.45
Dt.
06/12

16.00
18.15
19.45
Dc.
07/12

16.00
18.15
19.45
Dj.
08/12

16.00
18.15
19.45
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
As Bestas
As Bestas
Rodrigo Sorogoyen
Thriller
137 min.
Dl.
05/12

19.05
Dt.
06/12

19.05
Dc.
07/12

19.05
Dj.
08/12

19.05
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
As Bestas (VOSE)
Rodrigo Sorogoyen
Thriller
137 min.
Dl.
05/12

16.30
21.30
Dt.
06/12

16.30
21.30
Dc.
07/12

16.30
21.30
Dj.
08/12

16.30
21.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Black Adam
Black Adam
Jaume Collet-Serra
Aventures
124 min.
Dl.
05/12

16.45
19.05
Dt.
06/12

16.45
19.05
Dc.
07/12

16.45
19.05
Dj.
08/12

16.45
19.05
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Black Panther: Wakanda Forever
Black Panther: Wakanda Forever
Ryan Coogler
Aventures
161 min.
Dl.
05/12

16.00
19.00
22.00
Dt.
06/12

16.00
19.00
22.00
Dc.
07/12

16.00
19.00
22.00
Dj.
08/12

16.00
19.00
22.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
El cuarto pasajero
El cuarto pasajero
Álex de la Iglesia
Comèdia
99 min.
Dl.
05/12

18.00
20.00
22.00
Dt.
06/12

18.00
20.00
22.00
Dc.
07/12

18.00
20.00
22.00
Dj.
08/12

18.00
20.00
22.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
El menú
El menú
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Dl.
05/12

17.50
19.50
22.00
Dt.
06/12

17.50
19.50
22.00
Dc.
07/12

17.50
19.50
22.00
Dj.
08/12

17.50
19.50
22.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Hasta los huesos
Hasta los huesos
Luca Guadagnino
Drama
130 min.
Dl.
05/12

20.00
Dt.
06/12

20.00
Dc.
07/12

20.00
Dj.
08/12

20.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Historias para no contar
Historias para no contar
Cesc Gay
Comèdia
99 min.
Dl.
05/12

16.10
18.10
20.05
22.00
Dt.
06/12

16.10
18.10
20.05
22.00
Dc.
07/12

16.10
18.10
20.05
22.00
Dj.
08/12

16.10
18.10
20.05
22.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Hopper, el polloliebre
Hopper, el polloliebre
Ben Stassen, Benjamin Mousquet
Animació
91 min.
Dl.
05/12

16.00
Dt.
06/12

16.00
Dc.
07/12

16.00
Dj.
08/12

16.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Kung Food. Una aventura deliciosa
Kung Food. Una aventura deliciosa
Haipeng Sun
Animació
99 min.
Dl.
05/12

16.00
Dt.
06/12

16.00
Dc.
07/12

16.00
Dj.
08/12

16.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
La mujer rey
La mujer rey
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Dl.
05/12

22.00
Dt.
06/12

22.00
Dc.
07/12

22.00
Dj.
08/12

22.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Josh Gordon, Will Speck
Comèdia
106 min.
Dl.
05/12

16.00
Dt.
06/12

16.00
Dc.
07/12

16.00
Dj.
08/12

16.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Los renglones torcidos de Dios
Los renglones torcidos de Dios
Oriol Paulo
Thriller
154 min.
Dl.
05/12

21.35
Dt.
06/12

21.35
Dc.
07/12

21.35
Dj.
08/12

21.35
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Mundo extraño
Mundo extraño
Don Hall
Animació
102 min.
Dl.
05/12

16.15
17.45
20.00
Dt.
06/12

16.15
17.45
20.00
Dc.
07/12

16.15
17.45
20.00
Dj.
08/12

16.15
17.45
20.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Noche de paz
Noche de paz
Tommy Wirkola
Acció
111 min.
Dl.
05/12

16.20
18.25
20.30
22.35
Dt.
06/12

16.20
18.25
20.30
22.35
Dc.
07/12

16.20
18.25
20.30
22.35
Dj.
08/12

16.20
18.25
20.30
22.35
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Reyes contra Santa
Reyes contra Santa
Paco Caballero
Comèdia
104 min.
Dl.
05/12

18.00
20.15
Dt.
06/12

18.00
20.15
Dc.
07/12

18.00
20.15
Dj.
08/12

18.00
20.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Smile
Smile
Parker Finn
Terror
115 min.
Dl.
05/12

22.15
Dt.
06/12

22.15
Dc.
07/12

22.15
Dj.
08/12

22.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Enrique Gato
Animació
89 min.
Dl.
05/12

16.30
Dt.
06/12

16.30
Dc.
07/12

16.30
Dj.
08/12

16.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Un món estrany (CAT)
Don Hall
Animació
102 min.
Dl.
05/12

18.15
Dt.
06/12

18.15
Dc.
07/12

18.15
Dj.
08/12

18.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Venus
Venus
Jaume Balagueró
Terror
100 min.
Dl.
05/12

16.30
18.25
20.20
22.15
Dt.
06/12

16.30
18.25
20.20
22.15
Dc.
07/12

16.30
18.25
20.20
22.15
Dj.
08/12

16.30
18.25
20.20
22.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12

Altres esdeveniments

Sintiéndolo mucho
Fernando León de Aranoa
Documental, Musical
120 min.
Dl.
05/12

21.40
Dt.
06/12

21.40
Dc.
07/12

21.40
Dj.
08/12

21.40
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules