CARTELLERA MK2 CINESUR LUZ DEL TAJO TOLEDO

DEL 04/12 AL 10/12
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - mk2 Cinesur Luz del Tajo
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
Avda. del Río Guadiana. s/n. Centre comercial Luz del Tajo. 45007 Toledo
A todo tren 2
A todo tren 2
Inés de León
Comèdia
85 min.
As Bestas
As Bestas
Rodrigo Sorogoyen
Thriller
137 min.
Dg.
04/12

19.35
Dl.
05/12

19.35
Dt.
06/12

19.35
Dc.
07/12

19.35
Dj.
08/12

19.35
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Black Panther: Wakanda Forever
Black Panther: Wakanda Forever
Ryan Coogler
Aventures
161 min.
Dg.
04/12

18.30
21.45
Dl.
05/12

18.30
21.45
Dt.
06/12

18.30
21.45
Dc.
07/12

18.30
21.45
Dj.
08/12

18.30
21.45
Dv.
09/12
Ds.
10/12
El cuarto pasajero
El cuarto pasajero
Álex de la Iglesia
Comèdia
99 min.
Dg.
04/12

19.55
21.55
Dl.
05/12

19.55
21.55
Dt.
06/12

19.55
21.55
Dc.
07/12

19.55
21.55
Dj.
08/12

19.55
21.55
Dv.
09/12
Ds.
10/12
El menú
El menú
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Hasta los huesos
Hasta los huesos
Luca Guadagnino
Drama
130 min.
Dg.
04/12

22.10
Dl.
05/12

22.10
Dt.
06/12

22.10
Dc.
07/12

22.10
Dj.
08/12

22.10
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Historias para no contar
Historias para no contar
Cesc Gay
Comèdia
99 min.
Dg.
04/12

15.35
17.40
19.45
21.50
Dl.
05/12

17.40
19.45
21.50
Dt.
06/12

15.35
17.40
19.45
21.50
Dc.
07/12

17.40
19.45
21.50
Dj.
08/12

15.35
17.40
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Hopper, el polloliebre
Hopper, el polloliebre
Ben Stassen, Benjamin Mousquet
Animació
91 min.
Dg.
04/12

11.40
Dl.
05/12
Dt.
06/12

11.40
Dc.
07/12
Dj.
08/12

11.40
Dv.
09/12
Ds.
10/12
La emperatriz rebelde
La emperatriz rebelde
Marie Kreutzer
Drama
114 min.
Dg.
04/12

11.50
17.35
19.50
Dl.
05/12

17.35
19.50
Dt.
06/12

11.50
17.35
19.50
Dc.
07/12

17.35
19.50
Dj.
08/12

11.50
17.35
19.50
Dv.
09/12
Ds.
10/12
La mujer rey
La mujer rey
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Dg.
04/12

21.15
Dl.
05/12

21.15
Dt.
06/12

21.15
Dc.
07/12

21.15
Dj.
08/12

21.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Josh Gordon, Will Speck
Comèdia
106 min.
Dg.
04/12

12.10
16.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12

12.10
16.30
Dc.
07/12
Dj.
08/12

12.10
16.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Los renglones torcidos de Dios
Los renglones torcidos de Dios
Oriol Paulo
Thriller
154 min.
Dg.
04/12

22.20
Dl.
05/12

22.20
Dt.
06/12

22.20
Dc.
07/12

22.20
Dj.
08/12

22.20
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Mundo extraño
Mundo extraño
Don Hall
Animació
102 min.
Noche de paz
Noche de paz
Tommy Wirkola
Acció
111 min.
Dg.
04/12

18.05
20.15
22.25
Dl.
05/12

18.05
20.15
22.25
Dt.
06/12

18.05
20.15
22.25
Dc.
07/12

18.05
20.15
22.25
Dj.
08/12

18.05
20.15
22.25
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Reyes contra Santa
Reyes contra Santa
Paco Caballero
Comèdia
104 min.
Dg.
04/12

12.05
17.30
Dl.
05/12

17.30
Dt.
06/12

12.05
17.30
Dc.
07/12

17.30
Dj.
08/12

12.05
17.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Enrique Gato
Animació
89 min.
Dg.
04/12

12.25
Dl.
05/12
Dt.
06/12

12.25
Dc.
07/12
Dj.
08/12

12.25
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Trolls
Trolls
Mike Mitchell
Animació
94 min.
Dg.
04/12

12.20
16.05
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Venus
Venus
Jaume Balagueró
Terror
100 min.

Altres esdeveniments

Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12

20.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules