CARTELLERA CINEMA KINÉPOLIS VALÈNCIA PATERNA

DEL 06/12 AL 12/12
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Kinépolis València
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
Av. de Francisco Tomás y Valiente s/n. 46980 Paterna (València)
13 exorcismos
13 exorcismos
Jacobo Martínez
Thriller
100 min.
Dt.
06/12

22.30
Dc.
07/12

22.30
Dj.
08/12

22.20
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
A todo tren 2
A todo tren 2
Inés de León
Comèdia
85 min.
Dt.
06/12

17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Dc.
07/12

17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Dj.
08/12

16.00
17.00
18.00
19.00
20.15
21.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
As Bestas
As Bestas
Rodrigo Sorogoyen
Thriller
137 min.
Dt.
06/12

19.30
Dc.
07/12

19.30
Dj.
08/12

19.10
22.05
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Black Adam
Black Adam
Jaume Collet-Serra
Aventures
124 min.
Dt.
06/12

22.15
Dc.
07/12

22.15
Dj.
08/12

19.20
22.20
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Black Panther: Wakanda Forever
Black Panther: Wakanda Forever
Ryan Coogler
Aventures
161 min.
Dt.
06/12

17.00
19.15
22.00
Dc.
07/12

17.00
19.15
22.00
Dj.
08/12

16.00
17.30
19.15
20.45
22.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Black Panther: Wakanda Forever (4DX) (3D)
Ryan Coogler
Aventures
161 min.
Dt.
06/12

18.30
21.30
Dc.
07/12

18.30
21.30
Dj.
08/12

18.00
21.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
El cuarto pasajero
El cuarto pasajero
Álex de la Iglesia
Comèdia
99 min.
Dt.
06/12

20.15
22.15
Dc.
07/12

20.15
22.15
Dj.
08/12

17.40
20.20
22.10
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
El menú
El menú
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Dt.
06/12

17.30
19.45
22.00
Dc.
07/12

17.30
19.45
22.00
Dj.
08/12

16.20
19.30
22.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
El menú (VOSE)
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12

20.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Hasta los huesos
Hasta los huesos
Luca Guadagnino
Drama
130 min.
Dt.
06/12

22.15
Dc.
07/12

22.15
Dj.
08/12

22.10
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Historias para no contar
Historias para no contar
Cesc Gay
Comèdia
99 min.
Dt.
06/12

22.00
Dc.
07/12

22.00
Dj.
08/12

18.00
22.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Hopper, el polloliebre
Hopper, el polloliebre
Ben Stassen, Benjamin Mousquet
Animació
91 min.
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12

16.10
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
La mujer rey
La mujer rey
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Dt.
06/12

20.00
Dc.
07/12

20.00
Dj.
08/12

16.00
19.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Josh Gordon, Will Speck
Comèdia
106 min.
Dt.
06/12

17.15
Dc.
07/12

17.15
Dj.
08/12

16.20
18.45
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Mundo extraño
Mundo extraño
Don Hall
Animació
102 min.
Dt.
06/12

17.00
18.00
19.15
20.15
Dc.
07/12

17.00
18.00
19.15
20.15
Dj.
08/12

16.20
17.30
18.30
19.30
20.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Noche de paz
Noche de paz
Tommy Wirkola
Acció
111 min.
Dt.
06/12

17.15
19.45
22.30
Dc.
07/12

17.15
19.45
22.30
Dj.
08/12

16.10
17.40
20.35
22.20
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Reyes contra Santa
Reyes contra Santa
Paco Caballero
Comèdia
104 min.
Dt.
06/12

17.45
Dc.
07/12

17.45
Dj.
08/12

17.45
20.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Enrique Gato
Animació
89 min.
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12

16.10
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
The Chosen: Te he llamado por tu nombre
The Chosen: Te he llamado por tu nombre
Dallas Jenkins
Drama, Històrica
397 min.
Dt.
06/12

17.15
Dc.
07/12

17.15
Dj.
08/12

18.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Venus
Venus
Jaume Balagueró
Terror
100 min.
Dt.
06/12

17.40
19.50
22.00
Dc.
07/12

17.40
19.50
22.00
Dj.
08/12

16.20
17.50
20.40
22.20
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12

Altres esdeveniments

Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12

20.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules