Cartellera de cinema, Ocimax Palma Aficine

DEL 10/04 AL 16/04
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Ocimax Palma Aficine
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
C. Bisbe Pere de Puigdorfila 1. 07010 Palma de Mallorca (Illes Balears)
Cuñados
Toño López
Comèdia
89 min.
Ds.
10/04

12.10
15.20
17.20
19.45
Dg.
11/04

12.10
15.20
17.20
19.45
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04

15.20
17.20
19.45
Dj.
15/04

17.20
19.45
Dv.
16/04
Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna
Tomohisa Taguchi
Animació
95 min.
Ds.
10/04

12.15
15.30
Dg.
11/04

12.15
15.30
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04

15.30
Dj.
15/04
Dv.
16/04
Godzilla vs. Kong
Adam Wingard
Aventures
113 min.
Godzilla vs. Kong (VOSE)
Adam Wingard
Aventures
113 min.
Ds.
10/04

12.10
16.30
Dg.
11/04

12.10
16.30
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04

16.30
Dj.
15/04

16.30
Dv.
16/04
Los Croods. Una nueva era
Joel Crawford
Animació
95 min.
Ds.
10/04

12.10
15.10
Dg.
11/04

12.10
15.10
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04

15.10
Dj.
15/04
Dv.
16/04
Los Estados Unidos contra Billie Holiday
Lee Daniels
Biografia, Drama
130 min.
Ds.
10/04

19.10
Dg.
11/04

19.10
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04

19.10
Dj.
15/04

19.10
Dv.
16/04
Los traductores
Régis Roinsard
Thriller
105 min.
Ds.
10/04

19.25
Dg.
11/04

19.25
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04

19.25
Dj.
15/04

19.25
Dv.
16/04
Monster Hunter
Paul W.S. Anderson
Acció
103 min.
Ds.
10/04

12.15
17.35
19.40
Dg.
11/04

12.15
17.35
19.40
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04

17.35
19.40
Dj.
15/04

17.35
19.40
Dv.
16/04
Nomadland
Chloé Zhao
Drama
108 min.
Ds.
10/04

12.15
17.00
19.25
Dg.
11/04

12.15
17.00
19.25
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04

17.00
19.25
Dj.
15/04

17.00
19.25
Dv.
16/04
Nomadland (VOSE)
Chloé Zhao
Drama
108 min.
Ds.
10/04

17.00
Dg.
11/04

17.00
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04

17.00
Dj.
15/04

17.00
Dv.
16/04
Otra ronda
Thomas Vinterberg
Comèdia, Drama
116 min.
Ds.
10/04

12.05
16.40
19.15
Dg.
11/04

12.05
16.40
19.15
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04

16.40
19.15
Dj.
15/04

16.40
19.15
Dv.
16/04
Raya y el último dragón
Paul Briggs, Dean We...
Animació
107 min.
Ds.
10/04

12.05
15.35
18.00
Dg.
11/04

12.05
15.35
18.00
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04

15.35
18.00
Dj.
15/04

18.00
Dv.
16/04
Ruega por nosotros
Evan Spiliotopoulos
Terror
99 min.
Ds.
10/04

12.15
17.25
19.45
Dg.
11/04

17.25
19.45
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04

17.25
19.45
Dj.
15/04

17.25
19.45
Dv.
16/04
Tom y Jerry
Tim Story
Comèdia
101 min.
Ds.
10/04

12.10
15.35
17.45
Dg.
11/04

12.10
15.35
17.45
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04

15.35
17.45
Dj.
15/04

17.45
Dv.
16/04
Uno cero uno: el límite de lo imposible
Elena Hazanov
Biografia, Drama
96 min.
Ds.
10/04

12.05
19.25
Dg.
11/04

12.05
19.25
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04

19.25
Dj.
15/04

19.25
Dv.
16/04

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.

On estem?

Arxiu de pel·lícules

Ja som 39.810 subscriptors. 350 sales de cinema. 14.065 pel.lícules. 265.978 valoracions. 6.749 dies online.

TOTES LES SALES DE CINEMA