CARTELLERA OCIMAX PALMA AFICINE PALMA DE MALLORCA

DEL 05/12 AL 11/12
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Ocimax Palma Aficine
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
C. Bisbe Pere de Puigdorfila 1. 07010 Palma de Mallorca (Illes Balears)
13 exorcismos
13 exorcismos
Jacobo Martínez
Thriller
100 min.
Dl.
05/12

22.05
Dt.
06/12

22.05
Dc.
07/12

22.05
Dj.
08/12

22.05
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Black Adam
Black Adam
Jaume Collet-Serra
Aventures
124 min.
Dl.
05/12

16.30
19.05
21.40
Dt.
06/12

12.05
16.30
19.05
21.40
Dc.
07/12

12.05
16.30
19.05
21.40
Dj.
08/12

12.05
16.30
19.05
21.40
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Black Panther: Wakanda Forever
Black Panther: Wakanda Forever
Ryan Coogler
Aventures
161 min.
Dl.
05/12

15.30
18.25
21.35
Dt.
06/12

12.05
15.30
18.25
21.35
Dc.
07/12

12.05
15.30
18.25
21.35
Dj.
08/12

12.05
15.30
18.25
21.35
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Detective Knight: Sin piedad
Detective Knight: Sin piedad
Edward Drake
Acció
105 min.
Dl.
05/12

19.50
22.00
Dt.
06/12

12.10
19.50
22.00
Dc.
07/12

12.10
19.50
22.00
Dj.
08/12

12.10
19.50
22.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
El cuarto pasajero
El cuarto pasajero
Álex de la Iglesia
Comèdia
99 min.
Dl.
05/12

20.05
22.15
Dt.
06/12

20.05
22.15
Dc.
07/12

20.05
22.15
Dj.
08/12

20.05
22.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
El menú
El menú
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Dl.
05/12

16.45
19.00
21.15
Dt.
06/12

12.10
16.45
19.00
21.15
Dc.
07/12

12.10
16.45
19.00
21.15
Dj.
08/12

12.10
16.45
19.00
21.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Hasta los huesos
Hasta los huesos
Luca Guadagnino
Drama
130 min.
Dl.
05/12

21.40
Dt.
06/12

22.10
Dc.
07/12

21.40
Dj.
08/12

21.40
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Hopper, el polloliebre
Hopper, el polloliebre
Ben Stassen, Benjamin Mousquet
Animació
91 min.
Dl.
05/12

15.30
17.30
Dt.
06/12

12.15
15.30
17.30
Dc.
07/12

12.15
15.30
17.30
Dj.
08/12

12.15
15.30
17.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
La mujer rey
La mujer rey
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Dl.
05/12

19.25
20.35
Dt.
06/12

19.25
20.35
Dc.
07/12

19.25
20.35
Dj.
08/12

19.25
20.35
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Los renglones torcidos de Dios
Los renglones torcidos de Dios
Oriol Paulo
Thriller
154 min.
Dl.
05/12

18.30
Dt.
06/12

19.00
Dc.
07/12

18.30
Dj.
08/12

18.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Mira cómo corren
Mira cómo corren
Tom George
Comèdia, Negre
98 min.
Dl.
05/12

15.30
17.40
Dt.
06/12

12.15
15.30
17.40
Dc.
07/12

12.15
15.30
17.40
Dj.
08/12

12.15
15.30
17.40
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Mundo extraño
Mundo extraño
Don Hall
Animació
102 min.
Dl.
05/12

15.30
17.40
19.50
Dt.
06/12

12.15
15.30
17.40
19.50
Dc.
07/12

12.15
15.30
17.40
19.50
Dj.
08/12

12.15
15.30
17.40
19.50
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Noche de paz
Noche de paz
Tommy Wirkola
Acció
111 min.
Reyes contra Santa
Reyes contra Santa
Paco Caballero
Comèdia
104 min.
Dl.
05/12

15.30
17.40
Dt.
06/12

12.15
15.30
17.40
Dc.
07/12

12.15
15.30
17.40
Dj.
08/12

12.15
15.30
17.40
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Smile
Smile
Parker Finn
Terror
115 min.
Dl.
05/12

22.00
Dt.
06/12

22.00
Dc.
07/12

22.00
Dj.
08/12

22.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Enrique Gato
Animació
89 min.
Dl.
05/12

16.30
Dt.
06/12

12.10
Dc.
07/12

12.10
16.30
Dj.
08/12

12.10
16.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules