Cartellera de cinema, Yelmo Cines Islazul

DEL 14/04 AL 20/04
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Yelmo Cines Islazul
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
C. de la Calderilla, 1. Centre comercial Islazul. 28054 Madrid
Cuñados
Toño López
Comèdia
89 min.
Dc.
14/04

18.30
20.30
Dj.
15/04

18.30
20.30
Dv.
16/04

20.30
Ds.
17/04

20.30
Dg.
18/04

20.30
Dl.
19/04

20.30
Dt.
20/04

20.30
Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna
Tomohisa Taguchi
Animació
95 min.
Dc.
14/04

20.00
Dj.
15/04

20.00
Dv.
16/04

20.15
Ds.
17/04

20.15
Dg.
18/04

20.15
Dl.
19/04

20.15
Dt.
20/04

20.15
El padre
Florian Zeller
Drama
97 min.
Dc.
14/04
Dj.
15/04

17.00
Dv.
16/04
Ds.
17/04
Dg.
18/04
Dl.
19/04
Dt.
20/04
Godzilla vs. Kong
Adam Wingard
Aventures
113 min.
Inmune
Adam Mason
Thriller
84 min.
Dc.
14/04

18.00
Dj.
15/04

18.00
Dv.
16/04

18.30
Ds.
17/04

18.30
Dg.
18/04

18.30
Dl.
19/04

18.30
Dt.
20/04

18.30
Los Croods. Una nueva era
Joel Crawford
Animació
95 min.
Dc.
14/04

18.00
Dj.
15/04
Dv.
16/04

17.30
Ds.
17/04

17.30
Dg.
18/04

12.00
15.30
17.30
Dl.
19/04

17.30
Dt.
20/04

17.30
Los traductores
Régis Roinsard
Thriller
105 min.
Dc.
14/04
Dj.
15/04

17.45
Dv.
16/04
Ds.
17/04
Dg.
18/04
Dl.
19/04
Dt.
20/04
Minari, historia de mi familia
Lee Isaac Chung
Drama
115 min.
Dc.
14/04
Dj.
15/04

19.15
Dv.
16/04
Ds.
17/04
Dg.
18/04
Dl.
19/04

17.50
Dt.
20/04

17.50
Monster Hunter
Paul W.S. Anderson
Acció
103 min.
Dc.
14/04

17.45
Dj.
15/04

17.45
Dv.
16/04
Ds.
17/04

16.25
Dg.
18/04

13.15
16.25
Dl.
19/04
Dt.
20/04
Nomadland
Chloé Zhao
Drama
108 min.
Dc.
14/04

17.30
19.45
Dj.
15/04

17.30
19.45
Dv.
16/04

19.15
Ds.
17/04

19.15
Dg.
18/04

19.15
Dl.
19/04

19.15
Dt.
20/04
Nomadland (VOSE)
Chloé Zhao
Drama
108 min.
Dc.
14/04
Dj.
15/04
Dv.
16/04
Ds.
17/04
Dg.
18/04
Dl.
19/04
Dt.
20/04

19.15
Otra ronda (VOSE)
Thomas Vinterberg
Comèdia, Drama
116 min.
Dc.
14/04

17.00
19.30
Dj.
15/04

17.00
19.30
Dv.
16/04

19.30
Ds.
17/04
Dg.
18/04

19.30
Dl.
19/04

19.30
Dt.
20/04

19.30
Pequeños detalles
John Lee Hancock
Thriller
127 min.
Dc.
14/04

19.50
Dj.
15/04

19.50
Dv.
16/04
Ds.
17/04
Dg.
18/04

19.10
Dl.
19/04

19.50
Dt.
20/04

19.50
Relic
Natalie Erika James
Terror
93 min.
Dc.
14/04
Dj.
15/04

20.15
Dv.
16/04
Ds.
17/04
Dg.
18/04
Dl.
19/04
Dt.
20/04
Ruega por nosotros
Evan Spiliotopoulos
Terror
99 min.
Dc.
14/04

18.15
20.20
Dj.
15/04

18.15
20.20
Dv.
16/04

18.05
20.10
Ds.
17/04

16.00
18.05
20.10
Dg.
18/04

13.30
16.00
18.05
20.10
Dl.
19/04

18.05
20.10
Dt.
20/04

18.05
20.10
Tom y Jerry
Tim Story
Comèdia
101 min.
Dc.
14/04

17.05
18.05
19.15
20.15
Dj.
15/04

17.05
18.05
Dv.
16/04

17.00
19.05
Ds.
17/04

16.00
17.00
19.05
Dg.
18/04

12.45
13.45
14.55
15.55
17.00
Dl.
19/04

17.45
Dt.
20/04

17.45

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.

On estem?

Arxiu de pel·lícules

Ja som 39.844 subscriptors. 350 sales de cinema. 14.089 pel.lícules. 265.980 valoracions. 6.753 dies online.

TOTES LES SALES DE CINEMA