CARTELLERA CINES GORBEIA ZINEMAK ETXABARRI-IBIÑA

DEL 03/12 AL 09/12
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Cines Gorbeia Zinemak
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
Ctra. Miñano Mayor s/n. 01196 Etxabarri-Ibiña (Álava)
A todo tren 2
A todo tren 2
Inés de León
Comèdia
85 min.
As Bestas
As Bestas
Rodrigo Sorogoyen
Thriller
137 min.
Ds.
03/12

18.30
21.15
Dg.
04/12

19.00
Dl.
05/12

18.30
21.15
Dt.
06/12

18.30
21.15
Dc.
07/12

18.30
21.15
Dj.
08/12

18.30
21.15
Dv.
09/12
Black Panther: Wakanda Forever
Black Panther: Wakanda Forever
Ryan Coogler
Aventures
161 min.
Ds.
03/12

11.30
17.00
Dg.
04/12

11.30
17.00
Dl.
05/12

17.00
Dt.
06/12

11.30
17.00
Dc.
07/12

17.00
Dj.
08/12

11.30
17.00
Dv.
09/12
El cuarto pasajero
El cuarto pasajero
Álex de la Iglesia
Comèdia
99 min.
Ds.
03/12

22.35
Dg.
04/12

20.10
Dl.
05/12

22.00
Dt.
06/12

22.35
Dc.
07/12

22.00
Dj.
08/12

22.35
Dv.
09/12
El menú
El menú
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Historias para no contar
Historias para no contar
Cesc Gay
Comèdia
99 min.
Ds.
03/12

20.25
22.30
Dg.
04/12

20.25
Dl.
05/12

20.25
22.30
Dt.
06/12

20.25
22.30
Dc.
07/12

20.25
22.30
Dj.
08/12

20.25
22.30
Dv.
09/12
Hopper, el polloliebre
Hopper, el polloliebre
Ben Stassen, Benjamin Mousquet
Animació
91 min.
Ds.
03/12

12.00
16.15
Dg.
04/12

12.00
16.15
Dl.
05/12

16.15
Dt.
06/12

12.00
16.15
Dc.
07/12

16.15
Dj.
08/12

12.00
16.15
Dv.
09/12
La mujer rey
La mujer rey
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Ds.
03/12

20.15
22.20
Dg.
04/12

20.15
Dl.
05/12

20.15
Dt.
06/12

20.15
22.20
Dc.
07/12

20.15
Dj.
08/12

20.15
22.20
Dv.
09/12
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Josh Gordon, Will Speck
Comèdia
106 min.
Ds.
03/12

12.00
16.15
Dg.
04/12

12.00
16.15
Dl.
05/12

16.15
Dt.
06/12

12.00
16.15
Dc.
07/12

16.15
Dj.
08/12

12.00
16.15
Dv.
09/12
Mundo extraño
Mundo extraño
Don Hall
Animació
102 min.
Ds.
03/12

12.00
16.15
18.00
20.10
Dg.
04/12

12.00
16.15
18.00
Dl.
05/12

16.15
18.00
20.10
Dt.
06/12

12.00
16.15
18.00
20.10
Dc.
07/12

16.15
18.00
20.10
Dj.
08/12

12.00
16.15
18.00
20.10
Dv.
09/12
Noche de paz
Noche de paz
Tommy Wirkola
Acció
111 min.
Reyes contra Santa
Reyes contra Santa
Paco Caballero
Comèdia
104 min.
Ds.
03/12

12.00
16.15
18.25
Dg.
04/12

12.00
16.15
18.25
Dl.
05/12

16.15
18.25
Dt.
06/12

12.00
16.15
18.25
Dc.
07/12

16.15
18.25
Dj.
08/12

12.00
16.15
18.25
Dv.
09/12
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Enrique Gato
Animació
89 min.
Ds.
03/12

12.00
16.30
Dg.
04/12

12.00
17.00
Dl.
05/12

16.30
Dt.
06/12

12.00
16.30
Dc.
07/12

16.30
Dj.
08/12

12.00
16.30
Dv.
09/12
Vasil
Vasil
Avelina Prat
Drama
92 min.
Ds.
03/12

20.35
Dg.
04/12

20.35
Dl.
05/12

20.35
22.35
Dt.
06/12

20.35
Dc.
07/12

20.35
22.35
Dj.
08/12

20.35
Dv.
09/12
Venus
Venus
Jaume Balagueró
Terror
100 min.
Yoko oporretan (EUSK)
Juanjo Elordi
Animació
61 min.
Ds.
03/12

12.00
16.20
18.25
Dg.
04/12

12.00
16.20
18.25
Dl.
05/12

16.20
18.25
Dt.
06/12

12.00
16.20
18.25
Dc.
07/12

16.20
18.25
Dj.
08/12

12.00
16.20
18.25
Dv.
09/12
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules