CARTELLERA CINEMES FULL CORNELLÀ DE LLOBREGAT

DEL 03/12 AL 09/12
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Cinemes Full
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
Avda. Baix Llobregat s/n (Centre Comercial Splau!). 08940 Cornellà de Llobregat (Barcelona)
13 exorcismos
13 exorcismos
Jacobo Martínez
Thriller
100 min.
Ds.
03/12

22.45
Dg.
04/12

22.45
Dl.
05/12

22.45
Dt.
06/12

22.45
Dc.
07/12

22.45
Dj.
08/12

22.45
Dv.
09/12
Armageddon Time
Armageddon Time
James Gray
Drama
114 min.
Ds.
03/12

22.15
Dg.
04/12

16.15
22.15
Dl.
05/12

16.30
22.30
Dt.
06/12

22.30
Dc.
07/12

16.30
22.30
Dj.
08/12

22.30
Dv.
09/12
As Bestas
As Bestas
Rodrigo Sorogoyen
Thriller
137 min.
Ds.
03/12

17.00
22.00
Dg.
04/12

17.00
21.15
Dl.
05/12

17.00
19.15
22.00
Dt.
06/12

17.00
19.15
22.00
Dc.
07/12

17.00
19.20
22.00
Dj.
08/12

17.00
19.15
22.00
Dv.
09/12
Black Adam
Black Adam
Jaume Collet-Serra
Aventures
124 min.
Black Panther: Wakanda Forever (VOSE)
Ryan Coogler
Aventures
161 min.
Ds.
03/12

21.00
Dg.
04/12

21.00
Dl.
05/12
Dt.
06/12

17.15
Dc.
07/12
Dj.
08/12

16.45
Dv.
09/12
Bullet Train
Bullet Train
David Leitch
Acció
126 min.
Ds.
03/12

22.30
Dg.
04/12

22.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Close
Close
Lukas Dhont
Drama
104 min.
Ds.
03/12

20.20
Dg.
04/12

20.20
Dl.
05/12

22.30
Dt.
06/12

22.30
Dc.
07/12

22.30
Dj.
08/12

22.30
Dv.
09/12
El atracador perfecto
El atracador perfecto
Allan Ungar
Thriller
126 min.
Ds.
03/12

17.00
19.15
22.00
Dg.
04/12

19.15
22.00
Dl.
05/12

19.30
22.15
Dt.
06/12

19.30
Dc.
07/12

19.30
22.15
Dj.
08/12

19.30
Dv.
09/12
El atracador perfecto (VOSE)
Allan Ungar
Thriller
126 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12

22.15
Dc.
07/12
Dj.
08/12

22.15
Dv.
09/12
El cuarto pasajero
El cuarto pasajero
Álex de la Iglesia
Comèdia
99 min.
El menú
El menú
Mark Mylod
Thriller
107 min.
El menú (VOSE)
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Ds.
03/12

16.30
20.30
Dg.
04/12

16.30
20.30
Dl.
05/12

16.45
21.45
Dt.
06/12

16.15
21.45
Dc.
07/12

16.45
21.45
Dj.
08/12

16.15
21.45
Dv.
09/12
Hasta los huesos
Hasta los huesos
Luca Guadagnino
Drama
130 min.
Ds.
03/12

16.15
Dg.
04/12

16.15
Dl.
05/12

16.30
20.30
Dt.
06/12

16.30
20.45
Dc.
07/12

16.30
20.30
Dj.
08/12

16.30
Dv.
09/12
Historias para no contar
Historias para no contar
Cesc Gay
Comèdia
99 min.
Hopper, el polloliebre
Hopper, el polloliebre
Ben Stassen, Benjamin Mousquet
Animació
91 min.
Ds.
03/12

13.15
15.45
Dg.
04/12

13.15
15.45
Dl.
05/12

13.15
15.45
Dt.
06/12

13.15
15.45
Dc.
07/12

13.15
15.45
Dj.
08/12

13.15
15.45
Dv.
09/12
Jurassic World: Dominion
Jurassic World: Dominion
Colin Trevorrow
Aventures
146 min.
Ds.
03/12

12.45
Dg.
04/12

12.45
Dl.
05/12

12.00
Dt.
06/12

12.00
Dc.
07/12

12.00
Dj.
08/12

12.00
Dv.
09/12
Kung Food. Una aventura deliciosa (CAT)
Haipeng Sun
Animació
99 min.
Ds.
03/12

10.45
13.15
15.45
18.00
Dg.
04/12

10.45
13.15
15.45
18.00
Dl.
05/12

10.45
13.15
17.30
Dt.
06/12

10.45
13.15
17.30
Dc.
07/12

10.45
13.15
17.30
Dj.
08/12

10.45
13.15
17.30
Dv.
09/12
La mujer rey
La mujer rey
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Ds.
03/12

16.30
19.30
22.30
Dg.
04/12

16.30
19.30
22.30
Dl.
05/12

16.30
19.30
22.30
Dt.
06/12

16.30
19.30
22.30
Dc.
07/12

16.30
19.30
22.30
Dj.
08/12

16.30
19.30
22.30
Dv.
09/12
La mujer rey (VOSE)
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12

22.15
Dc.
07/12
Dj.
08/12

22.15
Dv.
09/12
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Josh Gordon, Will Speck
Comèdia
106 min.
Los Buscamundos
Los Buscamundos
Samuel Tourneux
Animació
82 min.
Ds.
03/12

10.45
Dg.
04/12

10.45
Dl.
05/12

11.30
13.45
Dt.
06/12

11.30
13.45
Dc.
07/12

11.30
13.45
Dj.
08/12

11.30
13.45
Dv.
09/12
Los renglones torcidos de Dios
Los renglones torcidos de Dios
Oriol Paulo
Thriller
154 min.
Ds.
03/12

22.15
Dg.
04/12

22.15
Dl.
05/12

21.00
Dt.
06/12

21.00
Dc.
07/12

21.00
Dj.
08/12

21.00
Dv.
09/12
Minions. El origen de Gru
Minions. El origen de Gru
Kyle Balda, Brad Ableson, Jona...
Animació
87 min.
Ds.
03/12

13.30
Dg.
04/12

13.30
Dl.
05/12

13.30
Dt.
06/12

13.30
Dc.
07/12

13.30
Dj.
08/12

13.30
Dv.
09/12
Mundo extraño (VOSE)
Don Hall
Animació
102 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12

16.45
Dc.
07/12
Dj.
08/12

16.45
Dv.
09/12
Noche de paz
Noche de paz
Tommy Wirkola
Acció
111 min.
One Piece Film Red (VOSE)
Gorô Taniguchi
Animació
114 min.
Ds.
03/12

11.15
20.00
Dg.
04/12

11.15
20.00
Dl.
05/12

19.15
Dt.
06/12

19.15
Dc.
07/12

19.15
Dj.
08/12

19.15
Dv.
09/12
Pinocho de Guillermo del Toro (VOSE)
Guillermo del Toro, Mark Gusta...
Animació
117 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12

16.15
Dl.
05/12

21.30
Dt.
06/12

16.45
Dc.
07/12

21.30
Dj.
08/12

16.45
Dv.
09/12
Reyes contra Santa
Reyes contra Santa
Paco Caballero
Comèdia
104 min.
Ds.
03/12

17.00
20.00
22.45
Dg.
04/12

16.30
20.00
22.45
Dl.
05/12

18.30
20.00
Dt.
06/12

18.45
20.00
Dc.
07/12

18.30
20.00
Dj.
08/12

18.45
20.00
Dv.
09/12
Smile
Smile
Parker Finn
Terror
115 min.
Ds.
03/12

22.40
Dg.
04/12

22.40
Dl.
05/12

22.45
Dt.
06/12

22.45
Dc.
07/12

22.45
Dj.
08/12

22.45
Dv.
09/12
Suro (CAT)
Mikel Gurrea
Drama
116 min.
Ds.
03/12

16.00
18.45
21.30
Dg.
04/12

16.05
18.45
21.30
Dl.
05/12

17.00
19.45
22.30
Dt.
06/12

17.00
19.45
22.30
Dc.
07/12

17.00
19.45
22.30
Dj.
08/12

17.00
19.45
22.30
Dv.
09/12
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Enrique Gato
Animació
89 min.
Ds.
03/12

11.00
Dg.
04/12

11.00
Dl.
05/12

11.00
Dt.
06/12

11.00
Dc.
07/12

11.00
Dj.
08/12

11.00
Dv.
09/12
The Chosen: Te he llamado por tu nombre
The Chosen: Te he llamado por tu nombre
Dallas Jenkins
Drama, Històrica
397 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12

19.30
Dt.
06/12

19.30
Dc.
07/12

19.30
Dj.
08/12

19.30
Dv.
09/12
Un món estrany (CAT)
Don Hall
Animació
102 min.
Ds.
03/12

10.45
16.30
Dg.
04/12

10.45
16.15
Dl.
05/12

10.45
16.45
Dt.
06/12

10.45
16.45
Dc.
07/12

10.45
16.45
Dj.
08/12

10.45
16.45
Dv.
09/12
Venus
Venus
Jaume Balagueró
Terror
100 min.

Altres esdeveniments

Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12

20.15
Dv.
09/12
NCT Dream The Movie: In A Dream
Margo Yeji Lee, Yoon Dong Oh
Documental, Musical
120 min.
Ds.
03/12

16.00
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Sintiéndolo mucho
Fernando León de Aranoa
Documental, Musical
120 min.
Ds.
03/12

17.15
19.00
Dg.
04/12

17.15
19.00
Dl.
05/12

22.30
Dt.
06/12

22.30
Dc.
07/12

22.30
Dj.
08/12

22.30
Dv.
09/12
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules