Cartellera de cinema, Cinemes Full

DEL 16/11 AL 22/11
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Cinemes Full
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
Avda. Baix Llobregat s/n (Centre Comercial Splau!). 08940 Cornellà de Llobregat (Barcelona)
Al aire, patos

Christopher Jenkins
Animació
91 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11

11.50
Dg.
18/11

11.50
Dl.
19/11
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11
Dt.
20/11

17.00
20.00
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Ant-Man y la avispa

Peyton Reed
Aventures
118 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11

12.30
Dg.
18/11

12.30
Dl.
19/11
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Bohemian Rhapsody (VOSE)

Bryan Singer
Biografia, Drama
134 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11
Dt.
20/11

18.45
21.45
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Campeones

Javier Fesser
Comèdia
124 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11

16.15
18.50
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Christopher Robin

Marc Forster
Aventures
104 min.
Dv.
16/11

17.00
Ds.
17/11

11.40
17.00
Dg.
18/11

11.40
17.00
Dl.
19/11

17.00
Dt.
20/11

17.00
Dc.
21/11

17.00
Dj.
22/11

17.00
Coco

Lee Unkrich, Adrián ...
Animació
106 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11

11.40
Dg.
18/11

11.40
Dl.
19/11
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Colette

Wash Westmoreland
Drama
111 min.
Colette (VOSE)

Wash Westmoreland
Drama
111 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11
Dt.
20/11

20.40
22.45
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Condorito: la pel·lícula (CAT)

Alex Orrelle, Eduard...
Animació
88 min.
El ángel

Luis Ortega
Thriller
114 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11

18.45
21.30
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
El Cascanueces y los cuatro reinos (3D)

Lasse Hallström, Joe...
Fantàstica
96 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11

11.40
Dg.
18/11

11.40
Dl.
19/11
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Escuela para fracasados

Malcolm D. Lee
Comèdia
111 min.
Dv.
16/11

19.30
22.15
Ds.
17/11

19.30
22.15
Dg.
18/11

19.30
22.15
Dl.
19/11

19.30
22.15
Dt.
20/11

19.30
22.15
Dc.
21/11

19.30
22.15
Dj.
22/11

19.30
22.15
First Man. El primer hombre

Damien Chazelle
Drama
141 min.
Dv.
16/11

18.20
21.20
Ds.
17/11

18.20
21.20
Dg.
18/11

18.20
21.20
Dl.
19/11

21.20
Dt.
20/11

18.20
21.20
Dc.
21/11

18.20
21.20
Dj.
22/11

18.20
21.20
Ha nacido una estrella

Bradley Cooper
Drama, Musical
135 min.
Ha nacido una estrella (VOSE)

Bradley Cooper
Drama, Musical
135 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11
Dt.
20/11

16.25
19.20
22.15
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Hotel Transilvania 3. Unas vacaciones monstruosas

Genndy Tartakovsky
Animació
97 min.
Dv.
16/11

16.20
Ds.
17/11

11.45
16.20
Dg.
18/11

11.45
16.20
Dl.
19/11

16.20
Dt.
20/11

16.20
Dc.
21/11

16.20
Dj.
22/11

16.20
Dv.
16/11
Ds.
17/11

13.55
Dg.
18/11

13.55
Dl.
19/11
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Infiltrado en el KKKlan

Spike Lee
Drama
135 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11

18.20
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Johnny English. De nuevo en acción

David Kerr
Comèdia
88 min.
Dv.
16/11

21.30
Ds.
17/11

21.30
Dg.
18/11

21.30
Dl.
19/11

20.20
22.30
Dt.
20/11

20.30
22.35
Dc.
21/11

21.30
Dj.
22/11

21.30
La casa del reloj en la pared

Eli Roth
Fantàstica
104 min.
La monja

Corin Hardy
Terror
96 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11

16.00
18.10
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
La noche de Halloween

David Gordon Green
Terror
106 min.
La pequeña bruja

Mike Schaerer
Aventures
103 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11

11.40
Dg.
18/11

11.40
Dl.
19/11
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
La sociedad literaria y el pastel de piel de patata

Mike Newell
Drama, Romàntica
123 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11

16.50
19.30
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Los Cinco y el valle de los dinosaurios

Mike Marzuk
Aventures
102 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11

11.40
Dg.
18/11

11.40
Dl.
19/11
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Los futbolísimos

Miguel Ángel Lamata
Comèdia, Familiar
103 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11

13.40
Dg.
18/11

13.40
Dl.
19/11
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Los increíbles 2

Brad Bird
Animació
118 min.
Dv.
16/11

16.00
18.45
Ds.
17/11

12.00
16.00
18.45
Dg.
18/11

12.00
16.00
18.45
Dl.
19/11

16.30
Dt.
20/11

17.00
Dc.
21/11

16.00
18.45
Dj.
22/11

16.00
18.45
Los increíbles 2 (3D)

Brad Bird
Animació
118 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11

13.45
Dg.
18/11

13.45
Dl.
19/11
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Malos tiempos en el Royale (VOSE)

Drew Goddard
Thriller
141 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11
Dt.
20/11

18.25
21.25
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Maquia: una historia de amor inmortal

Mari Okada
Animació
111 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11

13.50
Dg.
18/11

13.50
Dl.
19/11
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Mary y la flor de la bruja

Hiromasa Yonebayashi
Animació
98 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11

13.50
Dg.
18/11

13.50
Dl.
19/11
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Matar o morir (Peppermint)

Pierre Morel
Acció
101 min.
Dv.
16/11

20.30
22.45
Ds.
17/11

20.30
22.45
Dg.
18/11

20.30
22.45
Dl.
19/11

16.25
Dt.
20/11
Dc.
21/11

20.30
22.45
Dj.
22/11

22.45
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11
Dt.
20/11

16.20
19.00
21.45
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Ni distintos ni diferentes: Campeones

Álvaro Longoria
Documental
86 min.
Dv.
16/11

20.45
22.45
Ds.
17/11

20.45
22.45
Dg.
18/11

20.45
22.45
Dl.
19/11

20.45
22.45
Dt.
20/11

20.45
22.45
Dc.
21/11

20.45
22.45
Dj.
22/11

20.45
22.45
Overlord

Julius Avery
Acció
110 min.
Overlord (VOSE)

Julius Avery
Acció
110 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11
Dt.
20/11

17.20
20.00
22.35
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Pesadillas

Rob Letterman
Aventures
103 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11
Dt.
20/11

16.00
18.15
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Quién te cantará

Carlos Vermut
Drama
119 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11

19.10
22.10
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Smallfoot

Karey Kirkpatrick, J...
Animació
96 min.
Dv.
16/11

16.00
18.15
Ds.
17/11

11.40
16.00
18.15
Dg.
18/11

11.40
16.00
18.15
Dl.
19/11

16.00
18.15
Dt.
20/11
Dc.
21/11

16.00
18.15
Dj.
22/11

16.00
18.15
Smallfoot (3D)

Karey Kirkpatrick, J...
Animació
96 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11

13.50
Dg.
18/11

13.50
Dl.
19/11
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Superagente canino

Raja Gosnell
Acció, Comèdia
92 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11

11.40
Dg.
18/11

11.40
Dl.
19/11
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Teen Titans Go! La película

Aaron Horvath, Peter...
Animació
83 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11

13.55
Dg.
18/11

13.55
Dl.
19/11
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
The Equalizer 2

Antoine Fuqua
Acció
120 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11

21.30
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Tu hijo

Miguel Ángel Vivas
Drama
102 min.
Dv.
16/11

20.20
22.35
Ds.
17/11

20.20
22.35
Dg.
18/11

20.20
22.35
Dl.
19/11

20.20
22.35
Dt.
20/11
Dc.
21/11

20.20
22.35
Dj.
22/11

20.20
22.35
Una receta familiar

Eric Khoo
Drama
90 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11

22.20
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Vengadores. Infinity War

Anthony Russo, Joe R...
Ciència-ficció
149 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11

13.50
Dg.
18/11

13.50
Dl.
19/11
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Venom (VOSE)

Ruben Fleischer
Ciència-ficció
112 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11
Dt.
20/11

19.35
22.20
Dc.
21/11
Dj.
22/11

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.







On estem?

Arxiu de pel·lícules

Ja som 34.023 subscriptors. 321 sales de cinema. 11.458 pel.lícules. 18.485 comentaris. 260.181 vots. 5.873 dies online.

TOTES LES SALES DE CINEMA

Aquesta web utilitza 'cookies' pròpies i de tercers per oferir una millor experiència i servei. Al navegar o utilitzar els nostres serveis, accepta l'ús que fem de les 'cookies'. No obstant això, podeu canviar la configuració de 'cookies' en qualsevol moment. Més informació

OK