CARTELLERA CINEMES GOLEM ALHÓNDIGA BILBAO

DEL 03/12 AL 09/12
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Cinemes Golem Alhóndiga
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
Alameda de Rekalde, 56. 48010 Bilbao (Vizcaya)
A todo tren 2
A todo tren 2
Inés de León
Comèdia
85 min.
Ds.
03/12

16.30
18.30
22.30
Dg.
04/12

12.15
16.30
18.30
20.30
22.30
Dl.
05/12

16.30
18.30
20.30
22.30
Dt.
06/12

12.15
16.30
18.30
20.30
22.30
Dc.
07/12

16.30
18.30
20.30
22.30
Dj.
08/12

12.15
16.30
18.30
20.30
22.30
Dv.
09/12
As Bestas
As Bestas
Rodrigo Sorogoyen
Thriller
137 min.
Ds.
03/12

16.45
19.30
22.15
Dg.
04/12

16.45
19.30
22.15
Dl.
05/12

16.45
19.30
22.15
Dt.
06/12

16.45
19.30
22.15
Dc.
07/12

16.45
19.30
22.15
Dj.
08/12

16.45
19.30
22.15
Dv.
09/12
Close
Close
Lukas Dhont
Drama
104 min.
Ds.
03/12

22.30
Dg.
04/12

22.30
Dl.
05/12

22.30
Dt.
06/12

22.30
Dc.
07/12

22.30
Dj.
08/12

22.30
Dv.
09/12
Close (VOSE)
Lukas Dhont
Drama
104 min.
Ds.
03/12

20.25
Dg.
04/12

20.25
Dl.
05/12

20.25
Dt.
06/12

20.25
Dc.
07/12

20.25
Dj.
08/12

20.25
Dv.
09/12
El cuarto pasajero
El cuarto pasajero
Álex de la Iglesia
Comèdia
99 min.
Ds.
03/12

16.20
18.20
20.30
22.30
Dg.
04/12

12.00
16.20
18.20
20.30
22.30
Dl.
05/12

16.20
18.20
20.30
22.30
Dt.
06/12

12.00
16.20
18.20
20.30
22.30
Dc.
07/12

16.20
18.20
20.30
22.30
Dj.
08/12

12.00
16.20
18.20
20.30
22.30
Dv.
09/12
El menú
El menú
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Ds.
03/12

17.15
19.30
22.30
Dg.
04/12

17.15
19.30
22.30
Dl.
05/12

17.15
19.30
22.30
Dt.
06/12

17.15
19.30
22.30
Dc.
07/12

17.15
19.30
22.30
Dj.
08/12

17.15
19.30
22.30
Dv.
09/12
Hasta los huesos
Hasta los huesos
Luca Guadagnino
Drama
130 min.
Ds.
03/12

22.20
Dg.
04/12

22.20
Dl.
05/12

22.20
Dt.
06/12

22.20
Dc.
07/12

22.20
Dj.
08/12

22.20
Dv.
09/12
Historias para no contar
Historias para no contar
Cesc Gay
Comèdia
99 min.
Ds.
03/12

18.20
20.30
22.30
Dg.
04/12

18.20
20.30
22.30
Dl.
05/12

18.20
20.30
22.30
Dt.
06/12

18.20
20.30
22.30
Dc.
07/12

18.20
20.30
22.30
Dj.
08/12

18.20
20.30
22.30
Dv.
09/12
La emperatriz rebelde
La emperatriz rebelde
Marie Kreutzer
Drama
114 min.
Ds.
03/12

17.00
Dg.
04/12

12.00
17.00
Dl.
05/12

17.00
Dt.
06/12

12.00
17.00
Dc.
07/12

17.00
Dj.
08/12

12.00
17.00
Dv.
09/12
La emperatriz rebelde (VOSE)
Marie Kreutzer
Drama
114 min.
Ds.
03/12

19.45
Dg.
04/12

19.45
Dl.
05/12

19.45
Dt.
06/12

19.45
Dc.
07/12

19.45
Dj.
08/12

19.45
Dv.
09/12
La mujer rey
La mujer rey
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Ds.
03/12

16.45
Dg.
04/12

16.45
Dl.
05/12

16.45
Dt.
06/12

16.45
Dc.
07/12

16.45
Dj.
08/12

16.45
Dv.
09/12
Mundo extraño
Mundo extraño
Don Hall
Animació
102 min.
Ds.
03/12

16.15
18.20
Dg.
04/12

12.00
16.15
18.20
Dl.
05/12

16.15
18.20
Dt.
06/12

12.00
16.15
18.20
Dc.
07/12

16.15
18.20
Dj.
08/12

12.00
16.15
18.20
Dv.
09/12
Suro (VOSE)
Mikel Gurrea
Drama
116 min.
Ds.
03/12

19.45
22.30
Dg.
04/12

19.45
22.30
Dl.
05/12

19.45
22.30
Dt.
06/12

19.45
22.30
Dc.
07/12

19.45
22.30
Dj.
08/12

19.45
22.30
Dv.
09/12
Yoko oporretan (EUSK)
Juanjo Elordi
Animació
61 min.
Ds.
03/12

16.30
Dg.
04/12

12.15
16.30
Dl.
05/12

16.30
Dt.
06/12

12.15
16.30
Dc.
07/12

16.30
Dj.
08/12

12.15
16.30
Dv.
09/12

Altres esdeveniments

Los constructores de La Alhambra
Isabel Fernández
Documental
112 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12

12.00
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules