Cartellera de cinema, Cinemes JCA Lleida-Alpicat

DEL 19/03 AL 25/03
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Cinemes JCA Lleida-Alpicat
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
C/ K, s/n Pla parcial nº 2 del Pla de Montsó. 25110 Alpicat (Lleida)
4 latas
Gerardo Olivares
Comèdia, Drama
104 min.
Dt.
19/03

20.35
22.35
Dc.
20/03

20.35
22.35
Dj.
21/03

22.35
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
70 binladens
Koldo Serra
Thriller
105 min.
Dt.
19/03

20.40
22.40
Dc.
20/03

20.40
22.40
Dj.
21/03

20.40
22.40
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
Alita. Ángel de combate
Robert Rodriguez
Ciència-ficció
121 min.

3 Comentaris
Dt.
19/03

18.50
21.10
Dc.
20/03

18.50
21.10
Dj.
21/03

18.50
21.10
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
Alita. Ángel de combate (3D)
Robert Rodriguez
Ciència-ficció
121 min.
Dt.
19/03

16.30
Dc.
20/03

16.30
Dj.
21/03

16.30
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
Bajo el mismo techo
Juana Macías
Comèdia
97 min.
Dt.
19/03

18.15
20.15
Dc.
20/03

18.15
20.15
Dj.
21/03

18.15
20.15
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
Beautiful Boy. Siempre serás mi hijo
Felix Van Groeningen
Drama
120 min.
Dt.
19/03

17.20
19.35
21.50
Dc.
20/03

17.20
19.35
21.50
Dj.
21/03

17.20
19.35
21.50
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
Bohemian Rhapsody
Bryan Singer
Biografia, Drama
134 min.

1 Comentaris
Dt.
19/03

21.00
Dc.
20/03

21.00
Dj.
21/03

21.00
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
Capitana Marvel
Anna Boden, Ryan Fle...
Acció
123 min.
Dt.
19/03

15.30
17.50
20.10
21.30
22.30
Dc.
20/03

15.30
17.50
20.10
21.30
22.30
Dj.
21/03

15.30
17.50
20.10
21.30
22.30
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
Capitana Marvel (3D)
Anna Boden, Ryan Fle...
Acció
123 min.
Dt.
19/03

16.50
19.10
Dc.
20/03

16.50
19.10
Dj.
21/03

16.50
19.10
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
Cómo entrenar a tu dragón 3
Dean DeBlois
Animació
104 min.
Dt.
19/03

16.00
18.05
20.20
Dc.
20/03

16.00
18.05
20.20
Dj.
21/03

16.00
18.05
20.20
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
Corgi, las mascotas de la reina
Ben Stassen
Animació
92 min.
Dt.
19/03

15.50
19.15
Dc.
20/03

15.50
19.15
Dj.
21/03

15.50
19.15
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
Corgi, les mascotes de la reina (CAT)
Ben Stassen
Animació
92 min.
Dt.
19/03

17.30
Dc.
20/03

17.30
Dj.
21/03

17.30
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
El gordo y el flaco
Jon S. Baird
Comèdia
97 min.
Dt.
19/03

17.00
18.55
20.50
22.45
Dc.
20/03

17.00
18.55
20.50
22.45
Dj.
21/03

17.00
18.55
20.50
22.45
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
El gordo y el flaco (VOSE)
Jon S. Baird
Comèdia
97 min.
Dt.
19/03
Dc.
20/03
Dj.
21/03

20.30
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
El niño que pudo ser rey
Joe Cornish
Aventures
120 min.
Dt.
19/03

15.30
17.45
20.00
22.20
Dc.
20/03

15.30
17.45
20.00
22.20
Dj.
21/03

15.30
17.45
22.20
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
El regreso de Mary Poppins
Rob Marshall
Fantàstica
131 min.
Dt.
19/03

15.50
Dc.
20/03

15.50
Dj.
21/03

15.50
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
Escape Room
Adam Robitel
Thriller
99 min.
Dt.
19/03

15.40
17.35
19.30
21.25
Dc.
20/03

15.40
17.35
19.30
21.25
Dj.
21/03

15.40
17.35
19.30
21.25
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
Feliz día de tu muerte 2
Christopher Landon
Terror
100 min.
Dt.
19/03

22.25
Dc.
20/03

22.25
Dj.
21/03

22.25
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
Green Book
Peter Farrelly
Comèdia
129 min.
Dt.
19/03

17.25
19.50
22.15
Dc.
20/03

17.25
19.50
22.15
Dj.
21/03

17.25
19.50
22.15
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
Háblame de ti
Hervé Mimran
Comèdia, Drama
100 min.
Dt.
19/03

16.45
18.40
Dc.
20/03

16.45
18.40
Dj.
21/03

16.45
18.40
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
Jefa por accidente
Peter Segal
Comèdia
103 min.
Dt.
19/03

22.10
Dc.
20/03

22.10
Dj.
21/03

22.10
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
La LEGO película 2
Mike Mitchell, Trish...
Animació
100 min.
Dt.
19/03

15.30
Dc.
20/03

15.30
Dj.
21/03

15.30
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
Miraï, mi hermana pequeña
Mamoru Hosoda
Animació
98 min.
Dt.
19/03

15.35
17.30
Dc.
20/03

15.35
17.30
Dj.
21/03

15.35
17.30
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
Mula
Clint Eastwood
Drama
116 min.
Dt.
19/03

16.10
18.20
20.30
22.45
Dc.
20/03

16.10
18.20
20.30
22.45
Dj.
21/03

16.10
18.20
20.30
22.45
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
Perdiendo el este
Paco Caballero
Comèdia
89 min.
Dt.
19/03

15.35
17.15
19.00
Dc.
20/03

15.35
17.15
19.00
Dj.
21/03

15.35
17.15
19.00
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
Taxi a Gibraltar
Alejo Flah
Comèdia
92 min.
Dt.
19/03

16.25
18.20
20.20
22.15
Dc.
20/03

16.25
18.20
20.20
22.15
Dj.
21/03

16.25
18.20
20.20
22.15
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03
Una cuestión de género
Mimi Leder
Drama
119 min.
Dt.
19/03

19.25
21.40
Dc.
20/03

19.25
21.40
Dj.
21/03

19.25
21.40
Dv.
22/03
Ds.
23/03
Dg.
24/03
Dl.
25/03

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.







On estem?

Arxiu de pel·lícules

Ja som 34.232 subscriptors. 330 sales de cinema. 11.896 pel.lícules. 18.522 comentaris. 261.395 vots. 5.996 dies online.

TOTES LES SALES DE CINEMA

Aquesta web utilitza 'cookies' pròpies i de tercers per oferir una millor experiència i servei. Al navegar o utilitzar els nostres serveis, accepta l'ús que fem de les 'cookies'. No obstant això, podeu canviar la configuració de 'cookies' en qualsevol moment. Més informació

OK