Cartellera de cinema, Cinemes JCA Lleida-Alpicat

DEL 12/11 AL 18/11
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Cinemes JCA Lleida-Alpicat
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
C/ K, s/n Pla parcial nº 2 del Pla de Montsó. 25110 Alpicat (Lleida)
Bohemian Rhapsody

Bryan Singer
Biografia, Drama
134 min.
Dl.
12/11

15.45
17.00
18.15
19.30
20.45
22.00
Dt.
13/11

15.45
17.00
18.15
19.30
20.45
22.00
Dc.
14/11

15.45
17.00
18.15
19.30
20.45
22.00
Dj.
15/11

15.45
17.00
18.15
19.30
20.45
22.00
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Detectiu Conan: el cas Zero (CAT)

Yuzuru Tachikawa
Animació
110 min.
Dl.
12/11

16.20
18.25
20.30
Dt.
13/11

16.20
18.25
20.30
Dc.
14/11

16.20
18.25
20.30
Dj.
15/11

16.20
18.25
20.30
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
El árbol de la sangre

Julio Médem
Drama
134 min.
Dl.
12/11

17.20
20.00
Dt.
13/11

17.20
20.00
Dc.
14/11

17.20
20.00
Dj.
15/11

17.20
20.00
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
El Cascanueces y los cuatro reinos

Lasse Hallström, Joe...
Fantàstica
96 min.
Dl.
12/11

16.35
18.30
20.25
22.20
Dt.
13/11

16.35
18.30
20.25
22.20
Dc.
14/11

16.35
18.30
20.25
22.20
Dj.
15/11

16.35
18.30
20.25
22.20
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
El fotógrafo de Mauthausen

Mar Targarona
Drama
110 min.
Dl.
12/11

16.05
18.10
20.15
22.25
Dt.
13/11

16.05
18.10
20.15
22.25
Dc.
14/11

16.05
18.10
20.15
22.25
Dj.
15/11

16.05
18.10
20.15
22.25
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Escuela para fracasados

Malcolm D. Lee
Comèdia
111 min.
Dl.
12/11

22.30
Dt.
13/11

22.30
Dc.
14/11

22.30
Dj.
15/11

22.30
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Ha nacido una estrella

Bradley Cooper
Drama, Musical
135 min.
Dl.
12/11

22.35
Dt.
13/11

22.35
Dc.
14/11

22.35
Dj.
15/11

22.35
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Hunter Killer. Caza en las profundidades

Donovan Marsh
Acció
121 min.
Dl.
12/11

16.00
18.20
20.35
22.50
Dt.
13/11

16.00
18.20
20.35
22.50
Dc.
14/11

16.00
18.20
20.35
22.50
Dj.
15/11

16.00
18.20
22.50
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Infiltrado en el KKKlan

Spike Lee
Drama
135 min.
Dl.
12/11

16.40
19.05
21.30
Dt.
13/11

16.40
19.05
21.30
Dc.
14/11

16.40
19.05
21.30
Dj.
15/11

16.40
19.05
21.30
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Johnny English. De nuevo en acción

David Kerr
Comèdia
88 min.
Dl.
12/11

16.10
17.55
Dt.
13/11

16.10
17.55
Dc.
14/11

16.10
17.55
Dj.
15/11

16.10
17.55
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
La buena esposa

Björn Runge
Drama
100 min.
Dl.
12/11

15.30
Dt.
13/11

15.30
Dc.
14/11

15.30
Dj.
15/11

15.30
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
La casa del reloj en la pared

Eli Roth
Fantàstica
104 min.
Dl.
12/11

19.40
Dt.
13/11
Dc.
14/11

19.40
Dj.
15/11

19.40
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
La noche de Halloween

David Gordon Green
Terror
106 min.
Dl.
12/11

15.50
17.50
19.50
21.50
Dt.
13/11

15.50
17.50
19.50
21.50
Dc.
14/11

15.50
17.50
19.50
21.50
Dj.
15/11

15.50
17.50
19.50
21.50
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
La sociedad literaria y el pastel de piel de patata

Mike Newell
Drama, Romàntica
123 min.
Dl.
12/11

19.45
Dt.
13/11

19.45
Dc.
14/11

19.45
Dj.
15/11

19.45
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Matar o morir (Peppermint)

Pierre Morel
Acció
101 min.
Dl.
12/11

22.45
Dt.
13/11

22.45
Dc.
14/11

22.45
Dj.
15/11

22.45
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
12/11

15.30
17.40
19.50
22.00
Dt.
13/11

15.30
17.40
19.50
22.00
Dc.
14/11

15.30
17.40
19.50
22.00
Dj.
15/11

15.30
17.40
19.50
22.00
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
12/11
Dt.
13/11
Dc.
14/11
Dj.
15/11

20.35
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Ola de crímenes

Gracia Querejeta
Comèdia, Negre
98 min.
Dl.
12/11

21.40
Dt.
13/11
Dc.
14/11

21.40
Dj.
15/11

21.40
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Overlord

Julius Avery
Acció
110 min.
Dl.
12/11

16.00
18.05
20.10
22.15
Dt.
13/11

16.00
18.05
20.10
22.15
Dc.
14/11

16.00
18.05
20.10
22.15
Dj.
15/11

16.00
18.05
20.10
22.15
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Pesadillas 2: Noche de Halloween

Ari Sandel
Aventures
90 min.
Dl.
12/11

15.45
17.30
19.15
21.00
Dt.
13/11

15.45
17.30
19.15
21.00
Dc.
14/11

15.45
17.30
19.15
21.00
Dj.
15/11

15.45
17.30
19.15
21.00
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Quién te cantará

Carlos Vermut
Drama
119 min.
Dl.
12/11

15.50
Dt.
13/11

15.50
Dc.
14/11

15.50
Dj.
15/11

15.50
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Sin fin

César Esteban Alenda...
Drama
93 min.
Dl.
12/11

22.05
Dt.
13/11

22.05
Dc.
14/11

22.05
Dj.
15/11

22.05
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Smallfoot

Karey Kirkpatrick, J...
Animació
96 min.
Dl.
12/11

15.30
19.20
Dt.
13/11

15.30
19.20
Dc.
14/11

15.30
19.20
Dj.
15/11

15.30
19.20
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Smallfoot (CAT)

Karey Kirkpatrick, J...
Animació
96 min.
Dl.
12/11

17.25
Dt.
13/11

17.25
Dc.
14/11

17.25
Dj.
15/11

17.25
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Tu hijo

Miguel Ángel Vivas
Drama
102 min.
Dl.
12/11

16.40
18.40
20.40
22.40
Dt.
13/11

16.40
18.40
20.40
22.40
Dc.
14/11

16.40
18.40
20.40
22.40
Dj.
15/11

16.40
18.40
20.40
22.40
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Un seductor a la francesa

Laurent Tirard
Comèdia
90 min.
Dl.
12/11

18.00
Dt.
13/11

18.00
Dc.
14/11

18.00
Dj.
15/11

18.00
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Venom

Ruben Fleischer
Ciència-ficció
112 min.
Dl.
12/11

21.15
Dt.
13/11

21.15
Dc.
14/11

21.15
Dj.
15/11

21.15
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.







On estem?

Arxiu de pel·lícules

Ja som 33.973 subscriptors. 321 sales de cinema. 11.448 pel.lícules. 18.485 comentaris. 260.150 vots. 5.869 dies online.

TOTES LES SALES DE CINEMA

Aquesta web utilitza 'cookies' pròpies i de tercers per oferir una millor experiència i servei. Al navegar o utilitzar els nostres serveis, accepta l'ús que fem de les 'cookies'. No obstant això, podeu canviar la configuració de 'cookies' en qualsevol moment. Més informació

OK