CARTELLERA CINEMES MN4 ALFAFAR

DEL 03/12 AL 09/12
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Cinemes MN4
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
C. Alcalde José Puertes, 5. Centre comercial i d'oci MN4. 46910 Alfafar (València)
13 exorcismos
13 exorcismos
Jacobo Martínez
Thriller
100 min.
Ds.
03/12

22.10
Dg.
04/12

22.10
Dl.
05/12

22.10
Dt.
06/12

22.10
Dc.
07/12

22.10
Dj.
08/12

22.10
Dv.
09/12
As Bestas
As Bestas
Rodrigo Sorogoyen
Thriller
137 min.
Ds.
03/12

19.00
22.20
Dg.
04/12

19.00
22.20
Dl.
05/12

19.00
22.20
Dt.
06/12

19.00
22.20
Dc.
07/12

19.00
22.20
Dj.
08/12

19.00
22.20
Dv.
09/12
Black Adam
Black Adam
Jaume Collet-Serra
Aventures
124 min.
Ds.
03/12

19.45
22.30
Dg.
04/12

19.45
22.30
Dl.
05/12

19.45
22.30
Dt.
06/12

19.45
22.30
Dc.
07/12

19.45
22.30
Dj.
08/12

19.45
22.30
Dv.
09/12
El cuarto pasajero
El cuarto pasajero
Álex de la Iglesia
Comèdia
99 min.
Ds.
03/12

20.30
22.40
Dg.
04/12

20.30
22.40
Dl.
05/12

20.30
22.40
Dt.
06/12

20.30
22.40
Dc.
07/12

20.30
22.40
Dj.
08/12

20.30
22.40
Dv.
09/12
El menú
El menú
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Ds.
03/12

16.30
19.00
22.00
Dg.
04/12

16.30
19.00
22.00
Dl.
05/12

19.00
22.00
Dt.
06/12

16.30
19.00
22.00
Dc.
07/12

16.30
19.00
22.00
Dj.
08/12

16.30
19.00
22.00
Dv.
09/12
Hasta los huesos
Hasta los huesos
Luca Guadagnino
Drama
130 min.
Ds.
03/12

22.10
Dg.
04/12

22.10
Dl.
05/12

22.10
Dt.
06/12

22.10
Dc.
07/12

22.10
Dj.
08/12

22.10
Dv.
09/12
Hopper, el polloliebre
Hopper, el polloliebre
Ben Stassen, Benjamin Mousquet
Animació
91 min.
Ds.
03/12

15.50
17.50
Dg.
04/12

15.50
17.50
Dl.
05/12

17.50
Dt.
06/12

15.50
17.50
Dc.
07/12

15.50
17.50
Dj.
08/12

15.50
17.50
Dv.
09/12
La emperatriz rebelde
La emperatriz rebelde
Marie Kreutzer
Drama
114 min.
Ds.
03/12

16.20
19.30
22.00
Dg.
04/12

16.20
19.30
22.00
Dl.
05/12

19.30
22.00
Dt.
06/12

16.20
19.30
22.00
Dc.
07/12

16.20
19.30
22.00
Dj.
08/12

16.20
19.30
22.00
Dv.
09/12
La mujer rey
La mujer rey
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Ds.
03/12

16.10
19.00
22.20
Dg.
04/12

16.10
19.00
22.20
Dl.
05/12

19.00
22.20
Dt.
06/12

16.10
19.00
22.20
Dc.
07/12

16.10
19.00
22.20
Dj.
08/12

16.10
19.00
22.20
Dv.
09/12
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Josh Gordon, Will Speck
Comèdia
106 min.
Ds.
03/12

16.00
Dg.
04/12

16.00
Dl.
05/12
Dt.
06/12

16.00
Dc.
07/12

16.00
Dj.
08/12

16.00
Dv.
09/12
Los renglones torcidos de Dios
Los renglones torcidos de Dios
Oriol Paulo
Thriller
154 min.
Ds.
03/12

19.20
22.20
Dg.
04/12

19.20
22.20
Dl.
05/12

18.20
22.20
Dt.
06/12

19.20
22.20
Dc.
07/12

19.20
22.20
Dj.
08/12

19.20
22.20
Dv.
09/12
Noche de paz
Noche de paz
Tommy Wirkola
Acció
111 min.
Ds.
03/12

16.20
19.15
22.20
Dg.
04/12

16.20
19.15
22.20
Dl.
05/12

19.15
22.20
Dt.
06/12

16.20
19.15
22.20
Dc.
07/12

16.20
19.15
22.20
Dj.
08/12

16.20
19.15
22.20
Dv.
09/12
Reyes contra Santa
Reyes contra Santa
Paco Caballero
Comèdia
104 min.
Ds.
03/12

16.10
18.20
Dg.
04/12

16.10
18.20
Dl.
05/12

18.20
Dt.
06/12

16.10
18.20
Dc.
07/12

16.10
18.20
Dj.
08/12

16.10
18.20
Dv.
09/12
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Enrique Gato
Animació
89 min.
Ds.
03/12

16.30
Dg.
04/12

16.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12

16.30
Dc.
07/12

16.30
Dj.
08/12

16.30
Dv.
09/12
Venus
Venus
Jaume Balagueró
Terror
100 min.
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules