Cartellera de cinema, Cinesa Zaratán

DEL 25/03 AL 31/03
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Cinesa Zaratán
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
Carretera de la Mota, Km 0,3. Centre comercial i d'oci Equinoccio. 47610 Zaratán (Valladolid)
70 binladens
Koldo Serra
Thriller
105 min.
Dl.
25/03

16.00
22.45
Dt.
26/03

16.00
22.45
Dc.
27/03

16.00
22.45
Dj.
28/03

16.00
22.45
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
Alita. Ángel de combate
Robert Rodriguez
Ciència-ficció
121 min.

2 Comentaris
Dl.
25/03

16.45
19.20
22.00
Dt.
26/03

16.45
19.20
Dc.
27/03

16.45
19.20
22.00
Dj.
28/03

16.45
19.20
22.00
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
Alita. Ángel de combate (VOSE)
Robert Rodriguez
Ciència-ficció
121 min.
Dl.
25/03
Dt.
26/03

22.00
Dc.
27/03
Dj.
28/03
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
Bajo el mismo techo
Juana Macías
Comèdia
97 min.
Dl.
25/03

20.35
Dt.
26/03

20.35
Dc.
27/03

20.35
Dj.
28/03

20.35
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
Bohemian Rhapsody
Bryan Singer
Biografia, Drama
134 min.

1 Comentaris
Dl.
25/03

15.55
Dt.
26/03

15.55
Dc.
27/03

15.55
Dj.
28/03

15.55
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
Capitana Marvel
Anna Boden, Ryan Fle...
Acció
123 min.
Dl.
25/03

16.15
17.00
19.00
19.45
21.45
22.30
Dt.
26/03

16.15
17.00
19.00
19.45
21.45
22.30
Dc.
27/03

16.15
17.00
19.00
19.45
21.45
22.30
Dj.
28/03

16.15
17.00
19.00
19.45
21.45
22.30
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
Capitana Marvel (VOSE)
Anna Boden, Ryan Fle...
Acció
123 min.
Dl.
25/03

18.30
Dt.
26/03

18.30
Dc.
27/03

18.30
Dj.
28/03

18.30
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
Cómo entrenar a tu dragón 3
Dean DeBlois
Animació
104 min.
Dl.
25/03

18.20
19.20
Dt.
26/03

18.20
19.20
Dc.
27/03

18.20
19.20
Dj.
28/03

18.20
19.20
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
Corgi, las mascotas de la reina
Ben Stassen
Animació
92 min.
Dl.
25/03

18.00
Dt.
26/03

18.00
Dc.
27/03

18.00
Dj.
28/03

18.00
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
Dolor y gloria
Pedro Almodóvar
Drama
108 min.
Dl.
25/03

16.00
17.00
18.30
19.30
21.00
22.00
Dt.
26/03

16.00
17.00
18.30
19.30
21.00
22.00
Dc.
27/03

16.00
17.00
18.30
19.30
21.00
22.00
Dj.
28/03

16.00
17.00
18.30
19.30
21.00
22.00
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
El gordo y el flaco
Jon S. Baird
Comèdia
97 min.
Dl.
25/03

18.10
20.20
22.35
Dt.
26/03

18.10
22.35
Dc.
27/03

18.10
20.20
22.35
Dj.
28/03

18.10
20.20
22.35
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
El gordo y el flaco (VOSE)
Jon S. Baird
Comèdia
97 min.
Dl.
25/03
Dt.
26/03

20.20
Dc.
27/03
Dj.
28/03
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
El niño que pudo ser rey
Joe Cornish
Aventures
120 min.
Dl.
25/03

16.15
18.50
21.25
Dt.
26/03

16.15
18.50
21.25
Dc.
27/03

16.15
18.50
21.25
Dj.
28/03

16.15
18.50
21.25
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
Escape Room
Adam Robitel
Thriller
99 min.
Dl.
25/03

16.00
18.15
20.25
22.40
Dt.
26/03

16.00
18.15
20.25
22.40
Dc.
27/03

16.00
18.15
20.25
22.40
Dj.
28/03

16.00
18.15
20.25
22.40
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
Feliz día de tu muerte 2
Christopher Landon
Terror
100 min.
Dl.
25/03

15.50
Dt.
26/03

15.50
Dc.
27/03

15.50
Dj.
28/03

15.50
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
Green Book
Peter Farrelly
Comèdia
129 min.
Dl.
25/03

16.10
18.50
21.30
Dt.
26/03

16.10
21.30
Dc.
27/03

16.10
18.50
21.30
Dj.
28/03

16.10
18.50
21.30
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
Green Book (VOSE)
Peter Farrelly
Comèdia
129 min.
Dl.
25/03
Dt.
26/03

18.50
Dc.
27/03
Dj.
28/03
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
La favorita
Yorgos Lanthimos
Drama
119 min.

1 Comentaris
Dl.
25/03

22.30
Dt.
26/03

22.30
Dc.
27/03

22.30
Dj.
28/03

22.30
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
La LEGO película 2
Mike Mitchell, Trish...
Animació
100 min.
Dl.
25/03

18.10
Dt.
26/03

18.10
Dc.
27/03

18.10
Dj.
28/03

18.10
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
Mula
Clint Eastwood
Drama
116 min.
Dl.
25/03

16.30
19.00
20.00
21.30
Dt.
26/03

16.30
19.00
20.00
21.30
Dc.
27/03

16.30
19.00
20.00
21.30
Dj.
28/03

16.30
19.00
20.00
21.30
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
Mula (VOSE)
Clint Eastwood
Drama
116 min.
Dl.
25/03

15.55
Dt.
26/03

15.55
Dc.
27/03

15.55
Dj.
28/03

15.55
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
Nosotros
Jordan Peele
Terror
116 min.
Dl.
25/03

16.00
17.00
18.30
19.30
21.00
22.00
Dt.
26/03

16.00
17.00
18.30
19.30
21.00
22.00
Dc.
27/03

16.00
17.00
18.30
19.30
21.00
22.00
Dj.
28/03

16.00
17.00
18.30
19.30
21.00
22.00
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
Nosotros (VOSE)
Jordan Peele
Terror
116 min.
Dl.
25/03

21.20
Dt.
26/03

21.20
Dc.
27/03

21.20
Dj.
28/03

21.20
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
Onyx, los reyes del grial
Roberto Girault
Drama
84 min.
Dl.
25/03

16.15
Dt.
26/03

16.15
Dc.
27/03

16.15
Dj.
28/03

16.15
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
Perdiendo el este
Paco Caballero
Comèdia
89 min.
Dl.
25/03

16.00
18.40
20.40
22.40
Dt.
26/03

16.00
18.40
20.40
22.40
Dc.
27/03

16.00
18.40
20.40
22.40
Dj.
28/03

16.00
18.40
20.40
22.40
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
Taxi a Gibraltar
Alejo Flah
Comèdia
92 min.
Dl.
25/03

16.00
20.30
22.40
Dt.
26/03

16.00
20.30
22.40
Dc.
27/03

16.00
20.30
22.40
Dj.
28/03

16.00
20.30
22.40
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03
Una cuestión de género
Mimi Leder
Drama
119 min.
Dl.
25/03

21.45
Dt.
26/03

21.45
Dc.
27/03

21.45
Dj.
28/03

21.45
Dv.
29/03
Ds.
30/03
Dg.
31/03

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.







On estem?

Arxiu de pel·lícules

Ja som 34.302 subscriptors. 330 sales de cinema. 11.917 pel.lícules. 18.523 comentaris. 261.456 vots. 6.002 dies online.

TOTES LES SALES DE CINEMA

Aquesta web utilitza 'cookies' pròpies i de tercers per oferir una millor experiència i servei. Al navegar o utilitzar els nostres serveis, accepta l'ús que fem de les 'cookies'. No obstant això, podeu canviar la configuració de 'cookies' en qualsevol moment. Més informació

OK