CARTELLERA MK2 CINESUR EL INGENIO VÉLEZ-MÁLAGA

DEL 04/12 AL 10/12
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - mk2 Cinesur El Ingenio
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
Avda. del Rey Juan Carlos I, 1. Centre comercial El Ingenio. 29740 Vélez-Málaga (Málaga)
As Bestas
As Bestas
Rodrigo Sorogoyen
Thriller
137 min.
Dg.
04/12

19.50
Dl.
05/12

19.50
Dt.
06/12

19.50
Dc.
07/12

19.50
Dj.
08/12

19.50
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Black Panther: Wakanda Forever
Black Panther: Wakanda Forever
Ryan Coogler
Aventures
161 min.
Dg.
04/12

19.00
22.15
Dl.
05/12

19.00
22.15
Dt.
06/12

19.00
22.15
Dc.
07/12

19.00
22.15
Dj.
08/12

19.00
22.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
El cuarto pasajero
El cuarto pasajero
Álex de la Iglesia
Comèdia
99 min.
Dg.
04/12

21.25
Dl.
05/12

21.25
Dt.
06/12

21.25
Dc.
07/12

21.25
Dj.
08/12

21.25
Dv.
09/12
Ds.
10/12
El menú
El menú
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Dg.
04/12

18.00
20.15
22.25
Dl.
05/12

18.00
20.15
22.25
Dt.
06/12

18.00
20.15
22.25
Dc.
07/12

18.00
20.15
22.25
Dj.
08/12

18.00
20.15
22.25
Dv.
09/12
Ds.
10/12
El menú (VOSE)
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Dg.
04/12

11.50
15.50
Dl.
05/12
Dt.
06/12

11.50
15.50
Dc.
07/12
Dj.
08/12

11.50
15.50
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Historias para no contar
Historias para no contar
Cesc Gay
Comèdia
99 min.
Dg.
04/12

20.05
22.15
Dl.
05/12

20.05
22.15
Dt.
06/12

20.05
22.15
Dc.
07/12

20.05
22.15
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Hopper, el polloliebre
Hopper, el polloliebre
Ben Stassen, Benjamin Mousquet
Animació
91 min.
Dg.
04/12

12.10
Dl.
05/12
Dt.
06/12

12.10
Dc.
07/12
Dj.
08/12

12.10
Dv.
09/12
Ds.
10/12
La mujer rey
La mujer rey
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Dg.
04/12

22.30
Dl.
05/12

22.30
Dt.
06/12

22.30
Dc.
07/12

22.30
Dj.
08/12

22.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Josh Gordon, Will Speck
Comèdia
106 min.
Dg.
04/12

12.25
16.45
Dl.
05/12
Dt.
06/12

12.25
16.45
Dc.
07/12
Dj.
08/12

12.25
16.45
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Mundo extraño
Mundo extraño
Don Hall
Animació
102 min.
Noche de paz
Noche de paz
Tommy Wirkola
Acció
111 min.
Dg.
04/12

17.55
20.15
22.30
Dl.
05/12

17.55
20.15
22.30
Dt.
06/12

17.55
20.15
22.30
Dc.
07/12

17.55
20.15
22.30
Dj.
08/12

17.55
20.15
22.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Reyes contra Santa
Reyes contra Santa
Paco Caballero
Comèdia
104 min.
Dg.
04/12

12.05
15.40
17.45
Dl.
05/12

17.45
Dt.
06/12

12.05
15.40
17.45
Dc.
07/12

17.45
Dj.
08/12

12.05
15.40
17.45
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Enrique Gato
Animació
89 min.
Dg.
04/12

12.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12

12.30
Dc.
07/12
Dj.
08/12

12.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Trolls
Trolls
Mike Mitchell
Animació
94 min.
Dg.
04/12

12.15
15.50
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Venus
Venus
Jaume Balagueró
Terror
100 min.

Altres esdeveniments

Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12

20.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules