CARTELLERA CINES BROADWAY VALLADOLID

DEL 03/12 AL 09/12
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Cines Broadway
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
Paseo del Hospital Militar 34. 47006 Valladolid
A todo tren 2
A todo tren 2
Inés de León
Comèdia
85 min.
Armageddon Time
Armageddon Time
James Gray
Drama
114 min.
Ds.
03/12

22.30
Dg.
04/12

22.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12

22.30
Dc.
07/12

22.30
Dj.
08/12

22.30
Dv.
09/12
Armageddon Time (VOSE)
James Gray
Drama
114 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12

22.30
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
As Bestas
As Bestas
Rodrigo Sorogoyen
Thriller
137 min.
Ds.
03/12

17.00
20.00
22.30
Dg.
04/12

17.00
20.00
22.30
Dl.
05/12

17.00
20.00
22.30
Dt.
06/12

17.00
20.00
22.30
Dc.
07/12

17.00
20.00
22.30
Dj.
08/12

17.00
20.00
22.30
Dv.
09/12
Close
Close
Lukas Dhont
Drama
104 min.
Ds.
03/12

22.30
Dg.
04/12

22.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12

22.30
Dc.
07/12

22.30
Dj.
08/12

22.30
Dv.
09/12
Close (VOSE)
Lukas Dhont
Drama
104 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12

22.30
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
El cuarto pasajero
El cuarto pasajero
Álex de la Iglesia
Comèdia
99 min.
Ds.
03/12

20.45
Dg.
04/12

20.45
Dl.
05/12

20.45
Dt.
06/12

20.45
Dc.
07/12

20.45
Dj.
08/12

20.45
Dv.
09/12
El menú
El menú
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Ds.
03/12

17.00
20.00
22.30
Dg.
04/12

17.00
20.00
22.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12

17.00
20.00
22.30
Dc.
07/12

17.00
20.00
22.30
Dj.
08/12

17.00
20.00
22.30
Dv.
09/12
El menú (VOSE)
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12

17.00
20.00
22.30
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Hasta los huesos
Hasta los huesos
Luca Guadagnino
Drama
130 min.
Ds.
03/12

22.30
Dg.
04/12

22.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12

22.30
Dc.
07/12

22.30
Dj.
08/12

22.30
Dv.
09/12
Hasta los huesos (VOSE)
Luca Guadagnino
Drama
130 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12

22.30
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Historias para no contar
Historias para no contar
Cesc Gay
Comèdia
99 min.
Ds.
03/12

20.45
Dg.
04/12

20.45
Dl.
05/12

20.45
Dt.
06/12

20.45
Dc.
07/12

20.45
Dj.
08/12
Dv.
09/12
La emperatriz rebelde
La emperatriz rebelde
Marie Kreutzer
Drama
114 min.
Ds.
03/12

17.00
20.00
22.30
Dg.
04/12

17.00
20.00
22.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12

17.00
20.00
22.30
Dc.
07/12

17.00
20.00
22.30
Dj.
08/12

17.00
Dv.
09/12
La emperatriz rebelde (VOSE)
Marie Kreutzer
Drama
114 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12

17.00
20.00
22.30
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
La mujer rey
La mujer rey
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Ds.
03/12

22.30
Dg.
04/12

22.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12

22.30
Dc.
07/12

22.30
Dj.
08/12

22.30
Dv.
09/12
La mujer rey (VOSE)
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12

22.30
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Los renglones torcidos de Dios
Los renglones torcidos de Dios
Oriol Paulo
Thriller
154 min.
Ds.
03/12

19.45
Dg.
04/12

19.45
Dl.
05/12

19.45
Dt.
06/12

19.45
Dc.
07/12

19.45
Dj.
08/12

19.45
Dv.
09/12
Mundo extraño
Mundo extraño
Don Hall
Animació
102 min.
Ds.
03/12

16.45
18.45
Dg.
04/12

16.45
18.45
Dl.
05/12

16.45
18.45
Dt.
06/12

16.45
18.45
Dc.
07/12

16.45
18.45
Dj.
08/12

16.45
18.45
Dv.
09/12
Reyes contra Santa
Reyes contra Santa
Paco Caballero
Comèdia
104 min.
Ds.
03/12

16.45
Dg.
04/12

16.45
Dl.
05/12

16.45
Dt.
06/12

16.45
Dc.
07/12

16.45
Dj.
08/12

16.45
Dv.
09/12
Suro
Suro
Mikel Gurrea
Drama
116 min.
Ds.
03/12

20.00
22.30
Dg.
04/12

20.00
22.30
Dl.
05/12

20.00
22.30
Dt.
06/12

20.00
22.30
Dc.
07/12

20.00
22.30
Dj.
08/12

20.00
22.30
Dv.
09/12
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Enrique Gato
Animació
89 min.
Ds.
03/12

16.45
Dg.
04/12

16.45
Dl.
05/12

16.45
Dt.
06/12

16.45
Dc.
07/12

16.45
Dj.
08/12

16.45
Dv.
09/12
The Chosen: Te he llamado por tu nombre
The Chosen: Te he llamado por tu nombre
Dallas Jenkins
Drama, Històrica
397 min.
Ds.
03/12

18.45
20.45
Dg.
04/12

18.45
20.45
Dl.
05/12

18.45
20.45
Dt.
06/12

18.45
20.45
Dc.
07/12

18.45
20.45
Dj.
08/12

18.45
20.45
Dv.
09/12
Vasil
Vasil
Avelina Prat
Drama
92 min.
Ds.
03/12

18.45
Dg.
04/12

18.45
Dl.
05/12

18.45
Dt.
06/12

18.45
Dc.
07/12

18.45
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Venus
Venus
Jaume Balagueró
Terror
100 min.

Altres esdeveniments

Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12

20.15
Dv.
09/12
Las obras de Da Vinci
Phil Grabsky
Documental
101 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12

18.45
20.45
Dv.
09/12
Los constructores de La Alhambra
Isabel Fernández
Documental
112 min.
Ds.
03/12

17.00
Dg.
04/12

17.00
Dl.
05/12

17.00
Dt.
06/12

17.00
Dc.
07/12

17.00
Dj.
08/12

17.00
Dv.
09/12
Madre ven
Andrés Garrigó, Pablo Moreno
Documental
108 min.
Ds.
03/12

17.00
Dg.
04/12

17.00
Dl.
05/12

17.00
Dt.
06/12

17.00
Dc.
07/12

17.00
Dj.
08/12

17.00
Dv.
09/12
Sintiéndolo mucho
Fernando León de Aranoa
Documental, Musical
120 min.
Ds.
03/12

20.00
22.30
Dg.
04/12

20.00
22.30
Dl.
05/12

20.00
22.30
Dt.
06/12

20.00
22.30
Dc.
07/12

20.00
22.30
Dj.
08/12

20.00
22.30
Dv.
09/12
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules