CARTELLERA YELMO CINES MERCADO DE CAMPANAR VALÈNCIA

DEL 30/11 AL 06/12
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Yelmo Cines Mercado de Campanar
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
Av. de Tirso de Molina 16. 46015 València
13 exorcismos
13 exorcismos
Jacobo Martínez
Thriller
100 min.
Dc.
30/11

18.00
Dj.
01/12

18.00
Dv.
02/12

17.15
Ds.
03/12

17.15
Dg.
04/12

17.15
Dl.
05/12

17.15
Dt.
06/12

17.15
Armageddon Time
Armageddon Time
James Gray
Drama
114 min.
Dc.
30/11
Dj.
01/12

17.00
Dv.
02/12
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Armageddon Time (VOSE)
James Gray
Drama
114 min.
Dc.
30/11

17.00
Dj.
01/12
Dv.
02/12
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12
As Bestas
As Bestas
Rodrigo Sorogoyen
Thriller
137 min.
Dc.
30/11

19.25
22.15
Dj.
01/12

19.25
22.15
Dv.
02/12

19.25
22.15
Ds.
03/12

19.25
22.15
Dg.
04/12

19.25
22.15
Dl.
05/12

19.25
22.15
Dt.
06/12

19.25
22.15
Black Adam
Black Adam
Jaume Collet-Serra
Aventures
124 min.
Dc.
30/11

19.55
22.25
Dj.
01/12

19.55
22.25
Dv.
02/12

19.35
Ds.
03/12

19.35
Dg.
04/12

19.35
Dl.
05/12

19.35
Dt.
06/12

19.35
Black Panther: Wakanda Forever
Black Panther: Wakanda Forever
Ryan Coogler
Aventures
161 min.
Dc.
30/11

21.45
Dj.
01/12

21.45
Dv.
02/12

17.55
21.05
Ds.
03/12

17.55
21.05
Dg.
04/12

17.55
21.05
Dl.
05/12

17.55
21.05
Dt.
06/12

17.55
21.05
Black Panther: Wakanda Forever (VOSE)
Ryan Coogler
Aventures
161 min.
Dc.
30/11

18.10
21.15
Dj.
01/12

18.10
21.15
Dv.
02/12

19.10
22.30
Ds.
03/12

19.10
22.30
Dg.
04/12

15.40
18.50
22.00
Dl.
05/12

19.10
22.20
Dt.
06/12

15.40
18.50
22.00
Bohemian Rhapsody (VOSE)
Bryan Singer
Biografia, Drama
134 min.
Dc.
30/11
Dj.
01/12

20.00
Dv.
02/12
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Close
Close
Lukas Dhont
Drama
104 min.
Dc.
30/11

20.30
Dj.
01/12

20.30
Dv.
02/12
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Close (VOSE)
Lukas Dhont
Drama
104 min.
Dc.
30/11

18.15
22.40
Dj.
01/12

18.15
22.40
Dv.
02/12
Ds.
03/12

15.45
Dg.
04/12

15.45
Dl.
05/12
Dt.
06/12

15.45
El agua
El agua
Elena López Riera
Drama
104 min.
Dc.
30/11

17.00
Dj.
01/12

17.00
Dv.
02/12
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12
El cuarto pasajero
El cuarto pasajero
Álex de la Iglesia
Comèdia
99 min.
Dc.
30/11

18.10
20.10
22.30
Dj.
01/12

18.10
20.10
22.30
Dv.
02/12

18.35
20.50
Ds.
03/12

18.35
20.50
Dg.
04/12

18.35
20.50
Dl.
05/12

18.35
20.50
Dt.
06/12

18.35
20.50
Ghost in the shell. El alma de la máquina
Ghost in the shell. El alma de la máquina
Rupert Sanders
Acció
106 min.
Dc.
30/11

19.15
Dj.
01/12

19.30
Dv.
02/12

17.50
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12

17.50
Dt.
06/12
Hasta los huesos
Hasta los huesos
Luca Guadagnino
Drama
130 min.
Dc.
30/11

17.10
22.25
Dj.
01/12

17.10
22.25
Dv.
02/12

22.35
Ds.
03/12

22.35
Dg.
04/12

22.35
Dl.
05/12

22.35
Dt.
06/12

22.35
Hasta los huesos (VOSE)
Luca Guadagnino
Drama
130 min.
Dc.
30/11

19.45
Dj.
01/12

19.45
Dv.
02/12

20.15
Ds.
03/12

20.15
Dg.
04/12

20.15
Dl.
05/12

20.15
Dt.
06/12

20.15
Historias para no contar
Historias para no contar
Cesc Gay
Comèdia
99 min.
Dc.
30/11

17.50
20.00
22.10
Dj.
01/12

17.50
20.00
22.10
Dv.
02/12

18.25
20.30
Ds.
03/12

18.25
20.30
Dg.
04/12

18.25
20.30
Dl.
05/12

20.30
Dt.
06/12

18.25
20.30
La maternal
La maternal
Pilar Palomero
Drama
122 min.
Dc.
30/11

17.15
Dj.
01/12

17.15
Dv.
02/12
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12
La mujer rey
La mujer rey
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Dc.
30/11

19.05
Dj.
01/12

19.05
Dv.
02/12

22.05
Ds.
03/12

22.05
Dg.
04/12

22.05
Dl.
05/12

22.05
Dt.
06/12

22.05
La mujer rey (VOSE)
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Dc.
30/11

19.40
22.20
Dj.
01/12

19.40
22.20
Dv.
02/12

16.50
Ds.
03/12

16.50
Dg.
04/12

16.50
Dl.
05/12

16.50
Dt.
06/12

16.50
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Josh Gordon, Will Speck
Comèdia
106 min.
Dc.
30/11

17.30
Dj.
01/12

17.30
Dv.
02/12

16.55
Ds.
03/12

17.55
Dg.
04/12

17.55
Dl.
05/12

16.55
Dt.
06/12

17.55
Los renglones torcidos de Dios
Los renglones torcidos de Dios
Oriol Paulo
Thriller
154 min.
Dc.
30/11

20.20
21.55
Dj.
01/12

20.20
21.50
Dv.
02/12

22.20
Ds.
03/12

22.20
Dg.
04/12

22.20
Dl.
05/12

22.10
Dt.
06/12
Mañana empieza todo
Mañana empieza todo
Hugo Gélin
Comèdia
116 min.
Dc.
30/11
Dj.
01/12
Dv.
02/12

19.00
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12

19.00
Dt.
06/12
Mundo extraño (VOSE)
Don Hall
Animació
102 min.
Dc.
30/11

21.40
Dj.
01/12

21.25
Dv.
02/12
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12
One Piece Film Red (VOSE)
Gorô Taniguchi
Animació
114 min.
Dc.
30/11
Dj.
01/12
Dv.
02/12
Ds.
03/12

15.55
Dg.
04/12

15.55
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Enrique Gato
Animació
89 min.
Dc.
30/11
Dj.
01/12
Dv.
02/12
Ds.
03/12

15.45
Dg.
04/12

15.45
Dl.
05/12
Dt.
06/12

15.45

Altres esdeveniments

Tequila: sexo, drogas y rock & roll
Álvaro Longoria
Documental
92 min.
Dc.
30/11

17.20
Dj.
01/12

17.20
Dv.
02/12
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules