CARTELLERA CINEMES OCINE VALÈNCIA

DEL 03/12 AL 09/12
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Cinemes Ocine València
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
C/ Menorca, 19 (Multiespai Aqua). 46023 València
As Bestas
As Bestas
Rodrigo Sorogoyen
Thriller
137 min.
Ds.
03/12

20.00
Dg.
04/12

20.00
Dl.
05/12

20.00
Dt.
06/12

20.00
Dc.
07/12

20.00
Dj.
08/12

20.00
Dv.
09/12
Black Adam
Black Adam
Jaume Collet-Serra
Aventures
124 min.
Ds.
03/12

22.30
Dg.
04/12

22.30
Dl.
05/12

22.30
Dt.
06/12

22.30
Dc.
07/12

22.30
Dj.
08/12

22.30
Dv.
09/12
El cuarto pasajero
El cuarto pasajero
Álex de la Iglesia
Comèdia
99 min.
Ds.
03/12

18.30
20.30
Dg.
04/12

12.10
18.30
20.30
Dl.
05/12

18.30
20.30
Dt.
06/12

18.30
20.30
Dc.
07/12

18.30
20.30
Dj.
08/12

18.30
20.30
Dv.
09/12
El menú
El menú
Mark Mylod
Thriller
107 min.
El menú (VOSE)
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12

20.00
Dv.
09/12
Hasta los huesos
Hasta los huesos
Luca Guadagnino
Drama
130 min.
Ds.
03/12

21.30
Dg.
04/12

21.30
Dl.
05/12

21.30
Dt.
06/12

21.30
Dc.
07/12

21.30
Dj.
08/12

21.30
Dv.
09/12
Historias para no contar
Historias para no contar
Cesc Gay
Comèdia
99 min.
Ds.
03/12

16.00
22.40
Dg.
04/12

12.10
16.00
22.40
Dl.
05/12

16.00
22.40
Dt.
06/12

16.00
22.40
Dc.
07/12

16.00
22.40
Dj.
08/12

16.00
22.40
Dv.
09/12
Hopper, el polloliebre
Hopper, el polloliebre
Ben Stassen, Benjamin Mousquet
Animació
91 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12

12.05
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
La mujer rey
La mujer rey
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Ds.
03/12

16.00
21.15
Dg.
04/12

16.00
21.15
Dl.
05/12

16.00
21.15
Dt.
06/12

16.00
21.15
Dc.
07/12

16.00
21.15
Dj.
08/12

16.00
21.15
Dv.
09/12
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Josh Gordon, Will Speck
Comèdia
106 min.
Ds.
03/12

18.15
Dg.
04/12

18.15
Dl.
05/12

18.15
Dt.
06/12

18.15
Dc.
07/12

18.15
Dj.
08/12

18.15
Dv.
09/12
Los renglones torcidos de Dios
Los renglones torcidos de Dios
Oriol Paulo
Thriller
154 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12

11.45
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Noche de paz
Noche de paz
Tommy Wirkola
Acció
111 min.
Ds.
03/12

16.00
20.15
22.30
Dg.
04/12

12.00
16.00
20.15
22.30
Dl.
05/12

16.00
20.15
22.30
Dt.
06/12

16.00
20.15
22.30
Dc.
07/12

16.00
20.15
22.30
Dj.
08/12

16.00
20.15
22.30
Dv.
09/12
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Enrique Gato
Animació
89 min.
Ds.
03/12

16.00
Dg.
04/12

12.10
16.00
Dl.
05/12

16.00
Dt.
06/12

16.00
Dc.
07/12

16.00
Dj.
08/12

16.00
Dv.
09/12
Venus
Venus
Jaume Balagueró
Terror
100 min.

Altres esdeveniments

Sintiéndolo mucho
Fernando León de Aranoa
Documental, Musical
120 min.
Ds.
03/12

21.15
Dg.
04/12

21.15
Dl.
05/12

21.15
Dt.
06/12

21.15
Dc.
07/12

21.15
Dj.
08/12

21.15
Dv.
09/12
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules