Cartellera de cinema, Cinemes Ocine Tarragona

DEL 16/11 AL 22/11
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Cinemes Ocine Tarragona
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
Centre Comercial ''Les Gavarres'' (Autovia Tarragona-Reus, s/n). 43006 Tarragona
Dv.
16/11

19.45
Ds.
17/11

19.45
Dg.
18/11

19.45
Dl.
19/11

19.45
Dt.
20/11

19.45
Dc.
21/11

19.45
Dj.
22/11

19.45
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11
Dt.
20/11

20.45
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Bohemian Rhapsody (VOSE)

Bryan Singer
Biografia, Drama
134 min.
Dv.
16/11

17.00
Ds.
17/11

17.00
Dg.
18/11

17.00
Dl.
19/11

17.00
Dt.
20/11

17.00
18.00
Dc.
21/11

17.00
Dj.
22/11

17.00
Christopher Robin

Marc Forster
Aventures
104 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11

12.15
Dl.
19/11
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Colette

Wash Westmoreland
Drama
111 min.
Detectiu Conan: el cas Zero (CAT)

Yuzuru Tachikawa
Animació
110 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11

16.00
18.15
Dg.
18/11

12.15
16.00
18.15
Dl.
19/11
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
El árbol de la sangre

Julio Médem
Drama
134 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11

12.00
Dl.
19/11
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
El Cascanueces y los cuatro reinos

Lasse Hallström, Joe...
Fantàstica
96 min.
El Cascanueces y los cuatro reinos (VOSE)

Lasse Hallström, Joe...
Fantàstica
96 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11
Dt.
20/11

18.30
Dc.
21/11
Dj.
22/11
El mayor regalo

Juan Manuel Cotelo
Documental
105 min.
Dv.
16/11

20.20
Ds.
17/11

20.20
Dg.
18/11

20.20
Dl.
19/11

20.20
Dt.
20/11

20.20
Dc.
21/11

20.20
Dj.
22/11

20.20
Els increïbles 2 (CAT)

Brad Bird
Animació
118 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11

16.15
Dg.
18/11
Dl.
19/11
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Escuela para fracasados

Malcolm D. Lee
Comèdia
111 min.
Dv.
16/11

22.15
Ds.
17/11

22.15
Dg.
18/11

22.15
Dl.
19/11

22.15
Dt.
20/11

22.15
Dc.
21/11

22.15
Dj.
22/11

22.15
Fahrenheit 11/9

Michael Moore
Documental
128 min.
Dv.
16/11

00.40
Ds.
17/11

00.40
Dg.
18/11
Dl.
19/11
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Ha nacido una estrella

Bradley Cooper
Drama, Musical
135 min.
Dv.
16/11

20.10
22.40
Ds.
17/11

20.10
22.40
Dg.
18/11

20.10
22.40
Dl.
19/11

20.10
22.40
Dt.
20/11

20.10
Dc.
21/11

20.10
22.40
Dj.
22/11

20.10
22.40
Ha nacido una estrella (VOSE)

Bradley Cooper
Drama, Musical
135 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11
Dt.
20/11

22.40
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11

20.30
Dt.
20/11

20.30
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Hotel Transilvania 3. Unas vacaciones monstruosas

Genndy Tartakovsky
Animació
97 min.
Dv.
16/11

16.00
Ds.
17/11

16.00
Dg.
18/11

12.00
16.00
Dl.
19/11

16.00
Dt.
20/11

16.00
Dc.
21/11

16.00
Dj.
22/11

16.00
Hunter Killer. Caza en las profundidades

Donovan Marsh
Acció
121 min.
Dv.
16/11

20.20
22.35
Ds.
17/11

20.20
22.35
Dg.
18/11

20.20
22.35
Dl.
19/11

20.20
22.35
Dt.
20/11

20.20
22.35
Dc.
21/11

20.20
22.35
Dj.
22/11

20.20
22.35
Infiltrado en el KKKlan

Spike Lee
Drama
135 min.
Dv.
16/11

16.00
22.40
Ds.
17/11

16.00
22.40
Dg.
18/11

16.00
22.40
Dl.
19/11

16.00
22.40
Dt.
20/11

16.00
22.40
Dc.
21/11

16.00
22.40
Dj.
22/11

16.00
22.40
La casa del reloj en la pared

Eli Roth
Fantàstica
104 min.
Dv.
16/11

16.15
Ds.
17/11

16.15
Dg.
18/11

16.15
Dl.
19/11

16.15
Dt.
20/11

16.15
Dc.
21/11

16.15
Dj.
22/11

16.15
La noche de Halloween

David Gordon Green
Terror
106 min.
Dv.
16/11

18.15
22.40
00.45
Ds.
17/11

18.15
22.40
00.45
Dg.
18/11

18.15
22.40
Dl.
19/11

18.15
22.40
Dt.
20/11

18.15
22.40
Dc.
21/11

18.15
22.40
Dj.
22/11

18.15
22.40
La sociedad literaria y el pastel de piel de patata

Mike Newell
Drama, Romàntica
123 min.
Dv.
16/11

20.15
Ds.
17/11

20.15
Dg.
18/11

20.15
Dl.
19/11

20.15
Dt.
20/11
Dc.
21/11

20.15
Dj.
22/11

20.15
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11
Dt.
20/11

20.15
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Lazzaro feliz

Alice Rohrwacher
Drama
127 min.
Dv.
16/11

00.45
Ds.
17/11

00.45
Dg.
18/11
Dl.
19/11
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Los increíbles 2

Brad Bird
Animació
118 min.
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11

12.00
Dl.
19/11
Dt.
20/11
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Dv.
16/11
Ds.
17/11
Dg.
18/11
Dl.
19/11
Dt.
20/11

22.40
Dc.
21/11
Dj.
22/11
Ola de crímenes

Gracia Querejeta
Comèdia, Negre
98 min.
Dv.
16/11

16.00
Ds.
17/11

16.00
Dg.
18/11

16.00
Dl.
19/11

16.00
Dt.
20/11

16.00
Dc.
21/11

16.00
Dj.
22/11

16.00
Overlord

Julius Avery
Acció
110 min.
Dv.
16/11

20.35
22.45
00.45
Ds.
17/11

20.35
22.45
00.45
Dg.
18/11

20.35
22.45
Dl.
19/11

20.35
22.45
Dt.
20/11

20.35
22.45
Dc.
21/11

20.35
22.45
Dj.
22/11

20.35
22.45
Pesadillas 2: Noche de Halloween

Ari Sandel
Aventures
90 min.
Dv.
16/11

16.15
18.30
Ds.
17/11

16.15
18.30
Dg.
18/11

12.00
16.15
18.30
Dl.
19/11

16.15
18.30
Dt.
20/11

16.15
18.30
Dc.
21/11

16.15
18.30
Dj.
22/11

16.15
18.30
Smallfoot

Karey Kirkpatrick, J...
Animació
96 min.
Dv.
16/11

16.15
18.15
Ds.
17/11

16.15
18.15
Dg.
18/11

12.15
16.15
18.15
Dl.
19/11

16.15
18.15
Dt.
20/11

16.15
18.15
Dc.
21/11

16.15
18.15
Dj.
22/11

16.15
18.15
Tu hijo

Miguel Ángel Vivas
Drama
102 min.
Dv.
16/11

18.15
22.40
Ds.
17/11

22.40
Dg.
18/11

22.40
Dl.
19/11

18.15
22.40
Dt.
20/11

18.15
22.40
Dc.
21/11

18.15
22.40
Dj.
22/11

18.15
22.40
Venom

Ruben Fleischer
Ciència-ficció
112 min.
Dv.
16/11

16.00
20.30
Ds.
17/11

20.30
Dg.
18/11

20.30
Dl.
19/11

16.00
Dt.
20/11

16.00
Dc.
21/11

16.00
20.30
Dj.
22/11

16.00
20.30

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.







On estem?

Arxiu de pel·lícules

Ja som 34.028 subscriptors. 321 sales de cinema. 11.458 pel.lícules. 18.485 comentaris. 260.191 vots. 5.873 dies online.

TOTES LES SALES DE CINEMA

Aquesta web utilitza 'cookies' pròpies i de tercers per oferir una millor experiència i servei. Al navegar o utilitzar els nostres serveis, accepta l'ús que fem de les 'cookies'. No obstant això, podeu canviar la configuració de 'cookies' en qualsevol moment. Més informació

OK