CARTELLERA YELMO CINES MERIDIANO SANTA CRUZ DE TENERIFE

DEL 03/12 AL 09/12
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Yelmo Cines Meridiano
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
Avda. La Salle, s/n. Centre Comercial Meridiano. 38005 Santa Cruz de Tenerife
13 exorcismos
13 exorcismos
Jacobo Martínez
Thriller
100 min.
Ds.
03/12

22.35
Dg.
04/12

22.35
Dl.
05/12

22.35
Dt.
06/12

22.35
Dc.
07/12

22.35
Dj.
08/12

22.35
Dv.
09/12
As Bestas
As Bestas
Rodrigo Sorogoyen
Thriller
137 min.
Ds.
03/12

21.00
Dg.
04/12

21.00
Dl.
05/12

21.00
Dt.
06/12

21.00
Dc.
07/12

21.00
Dj.
08/12

21.00
Dv.
09/12
Batman: La LEGO película
Batman: La LEGO película
Chris McKay
Animació
104 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12

12.10
Dl.
05/12
Dt.
06/12

12.10
Dc.
07/12
Dj.
08/12

12.10
Dv.
09/12
Black Adam
Black Adam
Jaume Collet-Serra
Aventures
124 min.
Ds.
03/12

17.05
19.40
Dg.
04/12

17.05
19.40
Dl.
05/12

17.05
19.40
Dt.
06/12

17.05
19.40
Dc.
07/12

17.05
19.40
Dj.
08/12

17.05
19.40
Dv.
09/12
Black Panther: Wakanda Forever
Black Panther: Wakanda Forever
Ryan Coogler
Aventures
161 min.
Ds.
03/12

15.45
19.00
22.20
Dg.
04/12

12.00
15.35
18.45
21.50
Dl.
05/12

19.10
22.20
Dt.
06/12

12.00
18.45
21.50
Dc.
07/12

19.10
22.20
Dj.
08/12

12.00
15.35
18.45
21.50
Dv.
09/12
Black Panther: Wakanda Forever (VOSE)
Ryan Coogler
Aventures
161 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12

12.40
Dl.
05/12
Dt.
06/12

12.40
Dc.
07/12
Dj.
08/12

12.40
Dv.
09/12
Bohemian Rhapsody (VOSE)
Bryan Singer
Biografia, Drama
134 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12

15.00
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
El cuarto pasajero
El cuarto pasajero
Álex de la Iglesia
Comèdia
99 min.
Ds.
03/12

21.30
Dg.
04/12

21.30
Dl.
05/12

21.30
Dt.
06/12

21.30
Dc.
07/12

21.30
Dj.
08/12

21.30
Dv.
09/12
El menú
El menú
Mark Mylod
Thriller
107 min.
El menú (VOSE)
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12

22.35
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Hasta los huesos
Hasta los huesos
Luca Guadagnino
Drama
130 min.
Ds.
03/12

22.25
Dg.
04/12

22.25
Dl.
05/12

22.25
Dt.
06/12
Dc.
07/12

22.25
Dj.
08/12

22.25
Dv.
09/12
Hasta los huesos (VOSE)
Luca Guadagnino
Drama
130 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12

22.25
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
La mujer rey
La mujer rey
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Ds.
03/12

20.40
Dg.
04/12

20.40
Dl.
05/12

20.40
Dt.
06/12

20.40
Dc.
07/12

20.40
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Las vacaciones de Yoko
Las vacaciones de Yoko
Juanjo Elordi
Animació
61 min.
Ds.
03/12

16.20
18.00
Dg.
04/12

12.20
14.15
16.20
18.00
Dl.
05/12

18.00
Dt.
06/12

12.20
14.15
16.20
18.00
Dc.
07/12

18.00
Dj.
08/12

12.20
14.15
16.20
Dv.
09/12
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Josh Gordon, Will Speck
Comèdia
106 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12

17.05
Dt.
06/12
Dc.
07/12

17.00
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Mañana empieza todo
Mañana empieza todo
Hugo Gélin
Comèdia
116 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12

14.10
Dl.
05/12
Dt.
06/12

14.10
Dc.
07/12
Dj.
08/12

14.10
Dv.
09/12
Noche de paz
Noche de paz
Tommy Wirkola
Acció
111 min.
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Enrique Gato
Animació
89 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12

12.05
14.00
Dl.
05/12
Dt.
06/12

12.05
14.00
Dc.
07/12
Dj.
08/12

12.05
14.00
Dv.
09/12
Venus
Venus
Jaume Balagueró
Terror
100 min.

Altres esdeveniments

Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12

19.15
Dv.
09/12
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules