CARTELLERA YELMO CINES IDEAL MADRID

DEL 03/12 AL 09/12
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Yelmo Cines Ideal
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
C. Doctor Cortezo, 6. Plaça Jacinto Benavente. 28012 Madrid
Alcarràs
Alcarràs
Carla Simón
Drama
120 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12

12.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Armageddon Time (VOSE)
James Gray
Drama
114 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12

14.40
Dt.
06/12

14.40
Dc.
07/12

14.40
Dj.
08/12

14.40
Dv.
09/12
As Bestas
As Bestas
Rodrigo Sorogoyen
Thriller
137 min.
Bohemian Rhapsody (VOSE)
Bryan Singer
Biografia, Drama
134 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12

16.00
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Cinco lobitos
Cinco lobitos
Alauda Ruiz de Azúa
Drama
104 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12

12.20
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
El cuarto pasajero
El cuarto pasajero
Álex de la Iglesia
Comèdia
99 min.
Ds.
03/12

22.45
Dg.
04/12

22.45
Dl.
05/12

22.45
Dt.
06/12

22.45
Dc.
07/12

22.45
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Ghost in the shell. El alma de la máquina
Ghost in the shell. El alma de la máquina
Rupert Sanders
Acció
106 min.
Ds.
03/12

19.40
Dg.
04/12

19.40
Dl.
05/12

12.30
19.40
Dt.
06/12

12.30
19.40
Dc.
07/12

12.30
19.40
Dj.
08/12

12.30
19.40
Dv.
09/12
Historias para no contar
Historias para no contar
Cesc Gay
Comèdia
99 min.
Ds.
03/12

18.40
20.40
Dg.
04/12

18.35
20.40
Dl.
05/12

18.35
20.40
Dt.
06/12

18.40
20.40
Dc.
07/12

18.40
20.40
Dj.
08/12

18.40
Dv.
09/12
Kepa Junkera Berpiztu (Renacer)
Kepa Junkera Berpiztu (Renacer)
Fermín Aio
Documental
102 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12

12.50
Dl.
05/12

12.50
Dt.
06/12

12.50
Dc.
07/12

12.50
Dj.
08/12

12.50
Dv.
09/12
La maternal
La maternal
Pilar Palomero
Drama
122 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12

14.00
Dl.
05/12

14.05
Dt.
06/12

14.05
Dc.
07/12

14.05
Dj.
08/12

14.05
Dv.
09/12
La mujer rey (VOSE)
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Ds.
03/12

22.10
Dg.
04/12

22.10
Dl.
05/12

22.10
Dt.
06/12

22.10
Dc.
07/12

22.10
Dj.
08/12

22.10
Dv.
09/12
Lilo, mi amigo el cocodrilo (VOSE)
Josh Gordon, Will Speck
Comèdia
106 min.
Ds.
03/12

14.40
Dg.
04/12

14.40
Dl.
05/12

12.20
Dt.
06/12

12.20
Dc.
07/12

12.20
Dj.
08/12

12.20
Dv.
09/12
Los renglones torcidos de Dios
Los renglones torcidos de Dios
Oriol Paulo
Thriller
154 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12

15.10
Dl.
05/12

15.40
Dt.
06/12
Dc.
07/12

15.40
Dj.
08/12

15.10
Dv.
09/12
Modelo 77
Modelo 77
Alberto Rodríguez
Drama
125 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12

12.00
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Mundo extraño (VOSE)
Don Hall
Animació
102 min.
Ds.
03/12

15.15
17.30
Dg.
04/12

12.00
15.10
17.30
Dl.
05/12

15.15
17.30
Dt.
06/12

15.10
17.30
Dc.
07/12

15.15
17.30
Dj.
08/12

15.15
17.30
Dv.
09/12
Suro (VOSE)
Mikel Gurrea
Drama
116 min.

Altres esdeveniments

Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12

20.15
Dv.
09/12
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules