CARTELLERA CINEMA KINÉPOLIS CIUDAD DE LA IMAGEN MADRID

DEL 05/12 AL 11/12
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Kinépolis Madrid Ciudad de la Imagen
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
C/ Edgar Neville s/n, Ciudad de la Imagen. 28223 Madrid
A todo tren 2
A todo tren 2
Inés de León
Comèdia
85 min.
As Bestas
As Bestas
Rodrigo Sorogoyen
Thriller
137 min.
Dl.
05/12

19.05
22.10
Dt.
06/12

16.10
19.05
22.10
Dc.
07/12

17.30
19.05
22.10
Dj.
08/12

16.10
19.05
22.10
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Black Adam
Black Adam
Jaume Collet-Serra
Aventures
124 min.
Dl.
05/12

18.50
22.10
Dt.
06/12

18.50
22.10
Dc.
07/12

18.50
22.10
Dj.
08/12

18.50
22.10
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Black Panther: Wakanda Forever
Black Panther: Wakanda Forever
Ryan Coogler
Aventures
161 min.
Dl.
05/12

17.30
19.00
20.45
22.00
Dt.
06/12

16.00
19.00
22.00
Dc.
07/12

19.00
22.00
Dj.
08/12

16.00
19.00
22.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Black Panther: Wakanda Forever (4DX) (3D)
Ryan Coogler
Aventures
161 min.
Dl.
05/12

18.00
21.15
Dt.
06/12

18.00
21.15
Dc.
07/12

18.00
21.15
Dj.
08/12

18.00
21.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
El atracador perfecto
El atracador perfecto
Allan Ungar
Thriller
126 min.
Dl.
05/12
Dt.
06/12

22.15
Dc.
07/12

22.15
Dj.
08/12

22.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
El cuarto pasajero
El cuarto pasajero
Álex de la Iglesia
Comèdia
99 min.
Dl.
05/12

20.25
22.15
Dt.
06/12

20.25
22.15
Dc.
07/12

20.25
22.15
Dj.
08/12

20.25
22.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
El menú
El menú
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Dl.
05/12

17.45
19.30
22.00
Dt.
06/12

17.45
19.30
22.00
Dc.
07/12

17.45
19.30
22.00
Dj.
08/12

17.45
19.30
22.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
El menú (VOSE)
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Dl.
05/12

20.15
Dt.
06/12

20.15
Dc.
07/12

20.15
Dj.
08/12

20.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Hasta los huesos (VOSE)
Luca Guadagnino
Drama
130 min.
Dl.
05/12

22.00
Dt.
06/12

22.00
Dc.
07/12

22.00
Dj.
08/12

22.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Historias para no contar
Historias para no contar
Cesc Gay
Comèdia
99 min.
Dl.
05/12

19.10
22.10
Dt.
06/12

16.00
19.10
22.10
Dc.
07/12

19.10
22.10
Dj.
08/12

16.00
19.10
22.10
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Hopper, el polloliebre
Hopper, el polloliebre
Ben Stassen, Benjamin Mousquet
Animació
91 min.
Dl.
05/12
Dt.
06/12

16.15
Dc.
07/12
Dj.
08/12

16.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
La mujer rey
La mujer rey
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Dl.
05/12

17.35
20.35
Dt.
06/12

17.35
20.35
Dc.
07/12

17.35
20.35
Dj.
08/12

17.35
20.35
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Josh Gordon, Will Speck
Comèdia
106 min.
Dl.
05/12

18.50
Dt.
06/12

16.30
18.55
Dc.
07/12

18.50
Dj.
08/12

16.30
18.55
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Los renglones torcidos de Dios
Los renglones torcidos de Dios
Oriol Paulo
Thriller
154 min.
Dl.
05/12

22.15
Dt.
06/12

20.20
Dc.
07/12

20.20
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Mundo extraño
Mundo extraño
Don Hall
Animació
102 min.
Noche de paz
Noche de paz
Tommy Wirkola
Acció
111 min.
Dl.
05/12

17.40
20.35
22.25
Dt.
06/12

16.20
17.40
20.35
22.25
Dc.
07/12

17.40
20.35
22.25
Dj.
08/12

16.20
17.40
20.35
22.25
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Pinocho de Guillermo del Toro (VOSE)
Guillermo del Toro, Mark Gusta...
Animació
117 min.
Dl.
05/12

22.10
Dt.
06/12

22.10
Dc.
07/12

22.10
Dj.
08/12

22.10
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Reyes contra Santa
Reyes contra Santa
Paco Caballero
Comèdia
104 min.
Dl.
05/12

18.30
Dt.
06/12

16.20
17.50
19.10
Dc.
07/12

18.30
Dj.
08/12

16.20
19.10
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
The Chosen: Te he llamado por tu nombre
The Chosen: Te he llamado por tu nombre
Dallas Jenkins
Drama, Històrica
397 min.
Dl.
05/12

18.00
Dt.
06/12

18.00
Dc.
07/12

18.00
Dj.
08/12

18.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Venus
Venus
Jaume Balagueró
Terror
100 min.
Dl.
05/12

17.50
20.40
22.20
Dt.
06/12

16.30
17.40
20.40
22.20
Dc.
07/12

17.50
20.40
22.20
Dj.
08/12

16.30
17.50
20.40
22.20
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12

Altres esdeveniments

Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12

20.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Madre ven
Andrés Garrigó, Pablo Moreno
Documental
108 min.
Dl.
05/12
Dt.
06/12

16.30
Dc.
07/12
Dj.
08/12

16.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Sintiéndolo mucho
Fernando León de Aranoa
Documental, Musical
120 min.
Dl.
05/12

19.45
Dt.
06/12

19.45
Dc.
07/12

19.45
Dj.
08/12

19.45
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules