CARTELLERA CINES MK2 PALACIO DE HIELO MADRID

DEL 05/12 AL 11/12
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Cines mk2 Palacio de Hielo
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
C. de Silvano, 77. Centre Comercial Palacio de Hielo. 28043 Madrid
As Bestas
As Bestas
Rodrigo Sorogoyen
Thriller
137 min.
Dl.
05/12

11.45
16.00
18.45
21.30
Dt.
06/12

11.45
16.00
18.45
21.30
Dc.
07/12

11.45
16.00
18.45
21.30
Dj.
08/12

11.45
16.00
18.45
21.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Black Panther: Wakanda Forever
Black Panther: Wakanda Forever
Ryan Coogler
Aventures
161 min.
Dl.
05/12

12.00
16.00
19.15
22.30
Dt.
06/12

12.00
16.00
19.15
22.30
Dc.
07/12

12.00
16.00
19.15
22.30
Dj.
08/12

12.00
16.00
19.15
22.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Black Panther: Wakanda Forever (VOSE)
Ryan Coogler
Aventures
161 min.
Dl.
05/12

22.20
Dt.
06/12

22.20
Dc.
07/12

22.20
Dj.
08/12

22.20
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Close
Close
Lukas Dhont
Drama
104 min.
Dl.
05/12

20.10
Dt.
06/12

20.10
Dc.
07/12

20.10
Dj.
08/12

20.10
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
El cuarto pasajero
El cuarto pasajero
Álex de la Iglesia
Comèdia
99 min.
El menú
El menú
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Hasta los huesos
Hasta los huesos
Luca Guadagnino
Drama
130 min.
Dl.
05/12

22.20
Dt.
06/12

22.20
Dc.
07/12

22.20
Dj.
08/12

22.20
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Hopper, el polloliebre
Hopper, el polloliebre
Ben Stassen, Benjamin Mousquet
Animació
91 min.
Dl.
05/12

12.15
Dt.
06/12

12.15
Dc.
07/12

12.15
Dj.
08/12

12.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
La emperatriz rebelde
La emperatriz rebelde
Marie Kreutzer
Drama
114 min.
Dl.
05/12

16.50
19.15
21.30
Dt.
06/12

11.45
16.50
19.15
21.30
Dc.
07/12

11.45
16.50
19.15
21.30
Dj.
08/12

11.45
16.50
19.15
21.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
La mujer rey
La mujer rey
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Dl.
05/12

21.20
Dt.
06/12

21.20
Dc.
07/12

21.20
Dj.
08/12

17.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Josh Gordon, Will Speck
Comèdia
106 min.
Dl.
05/12

12.00
16.00
18.00
Dt.
06/12

12.00
16.00
18.00
Dc.
07/12

12.00
16.00
18.00
Dj.
08/12

12.00
16.00
18.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Los renglones torcidos de Dios
Los renglones torcidos de Dios
Oriol Paulo
Thriller
154 min.
Dl.
05/12

20.20
Dt.
06/12

20.20
Dc.
07/12

20.20
Dj.
08/12

20.20
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Mundo extraño (VOSE)
Don Hall
Animació
102 min.
Dl.
05/12

12.00
Dt.
06/12

12.00
Dc.
07/12

12.00
Dj.
08/12

12.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Noche de paz
Noche de paz
Tommy Wirkola
Acció
111 min.
Dl.
05/12

17.00
19.20
21.40
Dt.
06/12

17.00
19.20
21.40
Dc.
07/12

17.00
19.20
21.40
Dj.
08/12

17.00
19.20
21.40
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Reyes contra Santa
Reyes contra Santa
Paco Caballero
Comèdia
104 min.
Dl.
05/12

12.15
16.00
18.10
Dt.
06/12

12.15
16.00
18.10
Dc.
07/12

12.15
16.00
18.10
Dj.
08/12

12.15
16.00
18.10
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Suro
Suro
Mikel Gurrea
Drama
116 min.
Dl.
05/12

17.00
19.30
22.00
Dt.
06/12

17.00
19.30
22.00
Dc.
07/12

17.00
19.30
22.00
Dj.
08/12

17.00
19.30
22.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Enrique Gato
Animació
89 min.
Dl.
05/12

11.45
Dt.
06/12

11.45
Dc.
07/12

11.45
Dj.
08/12

11.45
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Venus
Venus
Jaume Balagueró
Terror
100 min.
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules