CARTELLERA CINES AQUALÓN 4K HUELVA

DEL 20/05 AL 26/05
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Cines Aqualón 4K
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
Glorieta Norte s/n. Centro Comercial Aqualón. 21001 Huelva
Ainbo, la guerrera del Amazonas
Ainbo, la guerrera del Amazonas
Jose Zelada, Richard Claus
Animació
84 min.
Dv.
20/05
Ds.
21/05

12.30
Dg.
22/05

12.30
Dl.
23/05
Dt.
24/05
Dc.
25/05
Dj.
26/05
Downton Abbey. Una nueva era
Downton Abbey. Una nueva era
Simon Curtis
Comèdia, Drama
125 min.
Dv.
20/05

20.30
Ds.
21/05

20.30
Dg.
22/05

20.30
Dl.
23/05
Dt.
24/05
Dc.
25/05
Dj.
26/05
El arma del engaño
El arma del engaño
John Madden
Drama, Històrica
127 min.
Dv.
20/05

16.00
18.00
20.15
22.15
Ds.
21/05

16.00
18.00
20.15
22.15
Dg.
22/05

16.00
18.00
20.15
22.15
Dl.
23/05
Dt.
24/05
Dc.
25/05
Dj.
26/05
El universo de Óliver
El universo de Óliver
Alexis Morante
Drama
113 min.
Dv.
20/05

16.00
18.10
Ds.
21/05

12.00
16.00
18.10
Dg.
22/05

12.00
16.00
18.10
Dl.
23/05
Dt.
24/05
Dc.
25/05
Dj.
26/05
Encanto
Encanto
Jared Bush, Charise Castro Smi...
Animació
101 min.
Dv.
20/05
Ds.
21/05

12.30
Dg.
22/05

12.30
Dl.
23/05
Dt.
24/05
Dc.
25/05
Dj.
26/05
Espejo, espejo
Espejo, espejo
Marc Crehuet
Comèdia
79 min.
Dv.
20/05

16.00
20.10
21.45
Ds.
21/05

12.00
16.00
20.10
21.45
Dg.
22/05

12.00
16.00
20.10
21.45
Dl.
23/05
Dt.
24/05
Dc.
25/05
Dj.
26/05
Esperando a Míster Bojangles
Esperando a Míster Bojangles
Régis Roinsard
Drama
124 min.
Dv.
20/05

22.45
Ds.
21/05

22.45
Dg.
22/05

22.45
Dl.
23/05
Dt.
24/05
Dc.
25/05
Dj.
26/05
Go Fish ¡Salvemos el mar!
Go Fish ¡Salvemos el mar!
Sean Patrick O'Reilly
Animació
75 min.
Dv.
20/05
Ds.
21/05

12.30
Dg.
22/05

12.30
Dl.
23/05
Dt.
24/05
Dc.
25/05
Dj.
26/05
Juego de asesinos
Juego de asesinos
Joe Carnahan
Acció
107 min.
Dv.
20/05

16.00
18.20
20.20
22.40
Ds.
21/05

16.00
18.20
20.20
22.40
Dg.
22/05

16.00
18.20
20.20
22.40
Dl.
23/05
Dt.
24/05
Dc.
25/05
Dj.
26/05
Jujutsu Kaisen 0
Jujutsu Kaisen 0
Sunghoo Park
Anime
105 min.
Dv.
20/05
Ds.
21/05
Dg.
22/05
Dl.
23/05
Dt.
24/05
Dc.
25/05
Dj.
26/05

20.00
La ciudad perdida
La ciudad perdida
Aaron Nee, Adam Nee
Acció, Comèdia
112 min.
Dv.
20/05

16.00
18.00
Ds.
21/05

12.00
16.00
18.00
Dg.
22/05

12.00
16.00
18.00
Dl.
23/05
Dt.
24/05
Dc.
25/05
Dj.
26/05
Los tipos malos
Los tipos malos
Pierre Perifel
Animació
100 min.
Dv.
20/05

16.00
18.00
Ds.
21/05

12.00
16.00
18.00
Dg.
22/05

12.00
16.00
18.00
Dl.
23/05
Dt.
24/05
Dc.
25/05
Dj.
26/05
Ojos de fuego
Ojos de fuego
Keith Thomas
Thriller
94 min.
Dv.
20/05

20.00
22.00
Ds.
21/05

20.00
22.00
Dg.
22/05

20.00
22.00
Dl.
23/05
Dt.
24/05
Dc.
25/05
Dj.
26/05
Sonic 2. La película
Sonic 2. La película
Jeff Fowler
Aventures
122 min.
Dv.
20/05

16.00
18.15
Ds.
21/05

12.00
16.00
18.15
Dg.
22/05

12.00
16.00
18.15
Dl.
23/05
Dt.
24/05
Dc.
25/05
Dj.
26/05
Un nuevo mundo
Un nuevo mundo
Stéphane Brizé
Drama
96 min.
Dv.
20/05

22.45
Ds.
21/05

22.45
Dg.
22/05

22.45
Dl.
23/05
Dt.
24/05
Dc.
25/05
Dj.
26/05
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules