CARTELLERA YELMO CINES OCIMAX GIJÓN

DEL 30/09 AL 06/10
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Yelmo Cines Ocimax Gijón
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
C. Maestro Amado Morán, s/n. Centro comercial La Calzada. 33213 Gijón (Asturias)
Avatar (2022)
Avatar (2022)
James Cameron
Aventures
171 min.
Dv.
30/09

18.30
21.45
Ds.
01/10

18.30
21.45
Dg.
02/10

18.30
21.45
Dl.
03/10

18.30
21.45
Dt.
04/10

18.30
21.45
Dc.
05/10

18.30
21.45
Dj.
06/10

21.30
Avatar (2022) (3D)
James Cameron
Aventures
171 min.
Dv.
30/09

17.00
20.15
Ds.
01/10

17.00
20.15
Dg.
02/10

17.00
20.15
Dl.
03/10

17.00
20.15
Dt.
04/10

17.00
20.15
Dc.
05/10

17.00
20.15
Dj.
06/10

17.00
20.15
Bullet Train
Bullet Train
David Leitch
Acció
126 min.
Dv.
30/09

22.00
Ds.
01/10

21.15
Dg.
02/10

21.15
Dl.
03/10

22.00
Dt.
04/10

22.00
Dc.
05/10

22.15
Dj.
06/10

22.15
Dragon Ball Super: Super Hero
Dragon Ball Super: Super Hero
Tetsurô Kodama
Animació
100 min.
Dv.
30/09
Ds.
01/10
Dg.
02/10
Dl.
03/10
Dt.
04/10
Dc.
05/10
Dj.
06/10

15.45
El colegio de los animales mágicos
El colegio de los animales mágicos
Gregor Schnitzler
Aventures
93 min.
Dv.
30/09
Ds.
01/10

15.45
Dg.
02/10

15.45
Dl.
03/10
Dt.
04/10
Dc.
05/10
Dj.
06/10
La chica salvaje
La chica salvaje
Olivia Newman
Thriller
125 min.
La huérfana: primer asesinato
La huérfana: primer asesinato
William Brent Bell
Terror
99 min.
Dv.
30/09

22.15
Ds.
01/10

22.15
Dg.
02/10

22.15
Dl.
03/10

22.15
Dt.
04/10

22.15
Dc.
05/10
Dj.
06/10
La invitación
La invitación
Jessica M. Thompson
Terror
104 min.
Dv.
30/09

17.45
Ds.
01/10
Dg.
02/10
Dl.
03/10

17.45
Dt.
04/10

17.45
Dc.
05/10

17.45
Dj.
06/10
La vida padre
La vida padre
Joaquín Mazón
Comèdia
92 min.
Dv.
30/09

20.00
Ds.
01/10

19.15
Dg.
02/10

19.15
Dl.
03/10

20.00
Dt.
04/10

20.00
Dc.
05/10

20.00
Dj.
06/10

19.15
Lightyear
Lightyear
Angus MacLane
Animació
104 min.
Dv.
30/09
Ds.
01/10

17.00
Dg.
02/10

17.00
Dl.
03/10
Dt.
04/10
Dc.
05/10
Dj.
06/10
Los Buscamundos
Los Buscamundos
Samuel Tourneux
Animació
82 min.
Dv.
30/09

18.15
Ds.
01/10

17.15
Dg.
02/10

17.15
Dl.
03/10

18.15
Dt.
04/10

18.15
Dc.
05/10

18.15
Dj.
06/10

17.15
Los renglones torcidos de Dios
Los renglones torcidos de Dios
Oriol Paulo
Thriller
154 min.
Dv.
30/09
Ds.
01/10
Dg.
02/10
Dl.
03/10
Dt.
04/10
Dc.
05/10
Dj.
06/10

15.45
19.00
22.00
Modelo 77
Modelo 77
Alberto Rodríguez
Drama
125 min.
Operación Bebé Oso
Operación Bebé Oso
Vasiliy Rovenskiy
Animació
90 min.
Dv.
30/09
Ds.
01/10
Dg.
02/10
Dl.
03/10
Dt.
04/10
Dc.
05/10
Dj.
06/10

16.00
Smile
Smile
Parker Finn
Terror
115 min.
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Enrique Gato
Animació
89 min.
Dv.
30/09

17.30
Ds.
01/10

17.45
20.00
Dg.
02/10

17.45
20.00
Dl.
03/10

17.30
Dt.
04/10

17.30
Dc.
05/10

17.30
Dj.
06/10

17.45
20.00
Viaje al paraíso
Viaje al paraíso
Ol Parker
Comèdia, Romàntica
104 min.
Dv.
30/09

19.30
Ds.
01/10

20.00
Dg.
02/10

20.00
Dl.
03/10

19.30
Dt.
04/10

19.30
Dc.
05/10

22.00
Dj.
06/10

20.00

Altres esdeveniments

Dv.
30/09
Ds.
01/10
Dg.
02/10
Dl.
03/10
Dt.
04/10
Dc.
05/10

20.15
Dj.
06/10
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules