CARTELLERA CINES PRÍNCIPE DONOSTIA-SAN SEBASTIÁN

DEL 06/12 AL 12/12
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Cines Príncipe
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
San Juan Kalea, 10. 28003 Donostia - San Sebastián (Guipúzcoa)
A todo tren 2
A todo tren 2
Inés de León
Comèdia
85 min.
Dt.
06/12

16.30
17.30
18.30
20.30
22.15
Dc.
07/12

16.30
17.30
18.30
20.30
22.15
Dj.
08/12

16.30
17.30
18.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Armageddon Time
Armageddon Time
James Gray
Drama
114 min.
Dt.
06/12

17.00
19.15
Dc.
07/12

17.00
19.15
Dj.
08/12

17.00
19.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
As Bestas (VOSE)
Rodrigo Sorogoyen
Thriller
137 min.
Dt.
06/12

16.45
19.30
21.15
Dc.
07/12

16.45
19.30
21.15
Dj.
08/12

16.45
19.30
21.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
El cuarto pasajero
El cuarto pasajero
Álex de la Iglesia
Comèdia
99 min.
Dt.
06/12

18.15
19.45
22.15
Dc.
07/12

18.15
19.45
22.15
Dj.
08/12

18.15
19.45
22.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Hasta los huesos
Hasta los huesos
Luca Guadagnino
Drama
130 min.
Dt.
06/12

19.30
22.00
Dc.
07/12

19.30
22.00
Dj.
08/12

19.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Hasta los huesos (VOSE)
Luca Guadagnino
Drama
130 min.
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12

22.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Hopper, el polloliebre
Hopper, el polloliebre
Ben Stassen, Benjamin Mousquet
Animació
91 min.
Dt.
06/12

17.15
Dc.
07/12

17.15
Dj.
08/12

17.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Kepa Junkera Berpiztu (Renacer)
Kepa Junkera Berpiztu (Renacer)
Fermín Aio
Documental
102 min.
Dt.
06/12

21.30
Dc.
07/12

21.30
Dj.
08/12

21.30
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
La emperatriz rebelde
La emperatriz rebelde
Marie Kreutzer
Drama
114 min.
Dt.
06/12

16.45
19.00
Dc.
07/12

16.45
19.00
Dj.
08/12

16.45
19.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
La emperatriz rebelde (VOSE)
Marie Kreutzer
Drama
114 min.
Dt.
06/12

21.45
Dc.
07/12

21.45
Dj.
08/12

21.45
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
La maternal
La maternal
Pilar Palomero
Drama
122 min.
Dt.
06/12

19.15
Dc.
07/12

19.15
Dj.
08/12

19.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
La mujer rey
La mujer rey
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Dt.
06/12

21.45
Dc.
07/12

21.45
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
La mujer rey (VOSE)
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12

21.45
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Los renglones torcidos de Dios
Los renglones torcidos de Dios
Oriol Paulo
Thriller
154 min.
Dt.
06/12

21.00
Dc.
07/12

21.00
Dj.
08/12

21.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Mundo extraño
Mundo extraño
Don Hall
Animació
102 min.
Dt.
06/12

16.30
17.30
18.45
Dc.
07/12

16.30
17.30
18.45
Dj.
08/12

16.30
17.30
18.45
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Noche de paz
Noche de paz
Tommy Wirkola
Acció
111 min.
Dt.
06/12

17.15
19.45
22.00
Dc.
07/12

17.15
19.45
22.00
Dj.
08/12

17.15
19.45
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Noche de paz (VOSE)
Tommy Wirkola
Acció
111 min.
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12

22.00
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Vasil
Vasil
Avelina Prat
Drama
92 min.
Dt.
06/12

20.15
Dc.
07/12

20.15
Dj.
08/12

20.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Yoko oporretan (EUSK)
Juanjo Elordi
Animació
61 min.
Dt.
06/12

16.45
Dc.
07/12

16.45
Dj.
08/12

16.45
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12

Altres esdeveniments

Ainarak (VOSE)
Juan San Martín, Ritxi Lizartz...
Documental
84 min.
Dt.
06/12

22.15
Dc.
07/12

22.15
Dj.
08/12

22.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12

20.15
Dv.
09/12
Ds.
10/12
Dg.
11/12
Dl.
12/12
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules