Cartellera de cinema, Yelmo Cines Icaria

DEL 10/04 AL 16/04
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Yelmo Cines Icaria
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
Salvador Espriu, 61 (Centre Comercial El Centre de la Vila - Port Olímpic). 08005 Barcelona
Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna (VOSE)
Tomohisa Taguchi
Animació
95 min.
Ds.
10/04

16.00
Dg.
11/04

16.00
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04
Dj.
15/04
Dv.
16/04
El horizonte (VOSE)
Delphine Lehericey
Documental
88 min.
Ds.
10/04
Dg.
11/04

20.00
Dl.
12/04

19.50
Dt.
13/04

19.50
Dc.
14/04

19.50
Dj.
15/04

19.50
Dv.
16/04
El informe Auschwitz (VOSE)
Peter Bebjak
Drama
93 min.
Ds.
10/04

18.10
Dg.
11/04

18.00
Dl.
12/04

17.10
Dt.
13/04

17.10
Dc.
14/04

17.10
Dj.
15/04

17.10
Dv.
16/04
El padre (VOSE)
Florian Zeller
Drama
97 min.
Ds.
10/04

18.00
Dg.
11/04

18.00
Dl.
12/04

17.45
Dt.
13/04

17.45
Dc.
14/04

17.45
Dj.
15/04

17.45
Dv.
16/04
Guerra de mentiras (VOSE)
Johannes Naber
Comèdia, Negre
109 min.
Ds.
10/04

16.45
19.00
Dg.
11/04

12.15
14.30
16.45
19.00
Dl.
12/04

17.20
19.40
Dt.
13/04

17.20
19.40
Dc.
14/04

17.20
19.40
Dj.
15/04

17.20
19.40
Dv.
16/04
Inmune (VOSE)
Adam Mason
Thriller
84 min.
Ds.
10/04

16.00
Dg.
11/04

16.00
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04
Dj.
15/04
Dv.
16/04
La nube (VOSE)
Just Philippot
Drama
118 min.
Ds.
10/04

17.30
19.45
Dg.
11/04

13.00
15.15
17.30
19.45
Dl.
12/04

17.15
19.15
Dt.
13/04

17.15
19.15
Dc.
14/04

17.15
19.15
Dj.
15/04

17.15
19.15
Dv.
16/04
La vampira de Barcelona (VOSE)
Lluís Danés
Thriller
105 min.
Ds.
10/04

19.50
Dg.
11/04

19.50
Dl.
12/04

19.50
Dt.
13/04

19.50
Dc.
14/04

19.50
Dj.
15/04

19.50
Dv.
16/04
La vida de Brian (VOSE)
Terry Jones
Comèdia
96 min.
Ds.
10/04

20.00
Dg.
11/04

20.00
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04

20.00
Dj.
15/04
Dv.
16/04
Las niñas
Pilar Palomero
Drama
97 min.
Ds.
10/04

16.00
Dg.
11/04

16.00
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04
Dj.
15/04
Dv.
16/04
Libertad
Enrique Urbizu
Drama
138 min.
Ds.
10/04
Dg.
11/04

13.00
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04
Dj.
15/04
Dv.
16/04
Los Croods. Una nueva era (VOSE)
Joel Crawford
Animació
95 min.
Ds.
10/04

16.00
Dg.
11/04

12.00
14.00
16.00
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04
Dj.
15/04
Dv.
16/04
Los Estados Unidos contra Billie Holiday (VOSE)
Lee Daniels
Biografia, Drama
130 min.
Ds.
10/04

16.30
19.15
Dg.
11/04

12.00
14.30
17.00
19.30
Dl.
12/04

17.00
19.30
Dt.
13/04

17.00
19.30
Dc.
14/04

17.00
19.30
Dj.
15/04

17.00
19.30
Dv.
16/04
Los traductores (VOSE)
Régis Roinsard
Thriller
105 min.
Ds.
10/04

17.50
Dg.
11/04

17.50
Dl.
12/04

17.30
Dt.
13/04

17.30
Dc.
14/04

17.30
Dj.
15/04

17.30
Dv.
16/04
Minari, historia de mi familia
Lee Isaac Chung
Drama
115 min.
Ds.
10/04

16.45
19.15
Dg.
11/04

12.10
14.30
16.45
19.15
Dl.
12/04

17.20
19.40
Dt.
13/04

17.20
19.40
Dc.
14/04

17.20
19.40
Dj.
15/04

17.20
19.40
Dv.
16/04
Monster Hunter (VOSE)
Paul W.S. Anderson
Acció
103 min.
Ds.
10/04

18.00
Dg.
11/04

12.00
14.00
18.00
Dl.
12/04

18.00
Dt.
13/04

18.00
Dc.
14/04

18.00
Dj.
15/04

18.00
Dv.
16/04
Olvido y León
Xavier Bermúdez
Drama
106 min.
Ds.
10/04
Dg.
11/04

12.45
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04
Dj.
15/04
Dv.
16/04
Otra ronda (VOSE)
Thomas Vinterberg
Comèdia, Drama
116 min.
Ds.
10/04

17.00
19.30
Dg.
11/04

12.00
14.30
17.00
19.30
Dl.
12/04

17.00
19.30
Dt.
13/04

17.00
19.30
Dc.
14/04

17.00
19.30
Dj.
15/04

17.00
19.30
Dv.
16/04
Pequeños detalles (VOSE)
John Lee Hancock
Thriller
127 min.
Ds.
10/04

16.30
Dg.
11/04

16.30
Dl.
12/04

17.40
Dt.
13/04

17.40
Dc.
14/04

17.40
Dj.
15/04

17.40
Dv.
16/04
Relic (VOSE)
Natalie Erika James
Terror
93 min.
Ds.
10/04

16.15
Dg.
11/04

16.10
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04
Dj.
15/04
Dv.
16/04
Ruega por nosotros (VOSE)
Evan Spiliotopoulos
Terror
99 min.
Ds.
10/04

20.00
Dg.
11/04

20.00
Dl.
12/04

20.00
Dt.
13/04

20.00
Dc.
14/04

20.00
Dj.
15/04

20.00
Dv.
16/04
The Mauritanian (VOSE)
Kevin Macdonald
Drama
129 min.
Ds.
10/04

19.15
Dg.
11/04

12.30
19.15
Dl.
12/04

19.20
Dt.
13/04

19.20
Dc.
14/04

19.20
Dj.
15/04

19.20
Dv.
16/04
Un efecto óptico
Juan Cavestany
Drama
78 min.
Ds.
10/04

18.10
Dg.
11/04

18.10
Dl.
12/04

18.10
Dt.
13/04

18.10
Dc.
14/04

18.10
Dj.
15/04

18.10
Dv.
16/04
Yo niña
Natural Arpajou
Drama
75 min.
Ds.
10/04

20.15
Dg.
11/04
Dl.
12/04

20.15
Dt.
13/04

20.15
Dc.
14/04

20.15
Dj.
15/04

20.15
Dv.
16/04

Altres esdeveniments

El agente topo
Maite Alberdi
Documental
86 min.
Ds.
10/04

20.10
Dg.
11/04

20.10
Dl.
12/04

20.10
Dt.
13/04

20.10
Dc.
14/04
Dj.
15/04

20.10
Dv.
16/04

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.

On estem?

Arxiu de pel·lícules

Ja som 39.810 subscriptors. 350 sales de cinema. 14.065 pel.lícules. 265.978 valoracions. 6.749 dies online.

TOTES LES SALES DE CINEMA