CARTELLERA CINEMES OCINE URBAN X MADRID ALCORCÓN

DEL 03/12 AL 09/12
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Cinemes Ocine Urban X Madrid
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
C. Oslo 53. 28922 Alcorcón (Madrid)
13 exorcismos
13 exorcismos
Jacobo Martínez
Thriller
100 min.
Ds.
03/12

22.45
Dg.
04/12

22.45
Dl.
05/12

22.45
Dt.
06/12

22.45
Dc.
07/12

22.45
Dj.
08/12

22.45
Dv.
09/12
Black Adam
Black Adam
Jaume Collet-Serra
Aventures
124 min.
Ds.
03/12

21.30
Dg.
04/12

21.30
Dl.
05/12

21.30
Dt.
06/12

21.30
Dc.
07/12

21.30
Dj.
08/12

21.30
Dv.
09/12
El cuarto pasajero
El cuarto pasajero
Álex de la Iglesia
Comèdia
99 min.
Ds.
03/12

12.30
15.45
20.45
Dg.
04/12

12.30
15.45
20.45
Dl.
05/12

15.45
20.45
Dt.
06/12

12.30
15.45
20.45
Dc.
07/12

12.30
15.45
20.45
Dj.
08/12

12.30
15.45
20.45
Dv.
09/12
El menú
El menú
Mark Mylod
Thriller
107 min.
El menú (VOSE)
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12

20.20
Dv.
09/12
Hasta los huesos
Hasta los huesos
Luca Guadagnino
Drama
130 min.
Ds.
03/12

22.45
Dg.
04/12

22.45
Dl.
05/12

22.45
Dt.
06/12

22.45
Dc.
07/12

22.45
Dj.
08/12

22.45
Dv.
09/12
Historias para no contar
Historias para no contar
Cesc Gay
Comèdia
99 min.
Ds.
03/12

18.45
Dg.
04/12

18.45
Dl.
05/12

18.45
Dt.
06/12

18.45
Dc.
07/12

18.45
Dj.
08/12

18.45
Dv.
09/12
Hopper, el polloliebre
Hopper, el polloliebre
Ben Stassen, Benjamin Mousquet
Animació
91 min.
Ds.
03/12

12.30
Dg.
04/12

12.30
Dl.
05/12
Dt.
06/12

12.30
Dc.
07/12

12.30
Dj.
08/12

12.30
Dv.
09/12
La mujer rey
La mujer rey
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Ds.
03/12

12.10
16.00
22.15
Dg.
04/12

12.10
16.00
22.15
Dl.
05/12

16.00
22.15
Dt.
06/12

12.10
16.00
22.15
Dc.
07/12

12.10
16.00
22.15
Dj.
08/12

12.10
16.00
22.15
Dv.
09/12
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Josh Gordon, Will Speck
Comèdia
106 min.
Ds.
03/12

12.20
Dg.
04/12

12.20
Dl.
05/12
Dt.
06/12

12.20
Dc.
07/12

12.20
Dj.
08/12

12.20
Dv.
09/12
Los renglones torcidos de Dios
Los renglones torcidos de Dios
Oriol Paulo
Thriller
154 min.
Ds.
03/12

19.45
Dg.
04/12

19.45
Dl.
05/12

19.45
Dt.
06/12

19.45
Dc.
07/12

19.45
Dj.
08/12

19.45
Dv.
09/12
Noche de paz
Noche de paz
Tommy Wirkola
Acció
111 min.
One Piece Film Red (VOSE)
Gorô Taniguchi
Animació
114 min.
Ds.
03/12

12.10
15.50
Dg.
04/12

12.10
15.50
Dl.
05/12

15.50
Dt.
06/12

12.10
15.50
Dc.
07/12

12.10
15.50
Dj.
08/12

12.10
15.50
Dv.
09/12
Smile
Smile
Parker Finn
Terror
115 min.
Ds.
03/12

23.00
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Enrique Gato
Animació
89 min.
Ds.
03/12

12.20
16.00
Dg.
04/12

12.20
16.00
Dl.
05/12

16.00
Dt.
06/12

12.20
16.00
Dc.
07/12

12.20
16.00
Dj.
08/12

12.20
16.00
Dv.
09/12
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules