Cartellera de cinema, Cinemes Ocine Urban X Madrid

DEL 11/04 AL 17/04
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Cinemes Ocine Urban X Madrid
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
C. Oslo 53. 28922 Alcorcón (Madrid)
Cuñados
Toño López
Comèdia
89 min.
Dg.
11/04

12.30
16.00
17.45
20.40
Dl.
12/04

16.00
17.45
20.40
Dt.
13/04

16.00
17.45
20.40
Dc.
14/04

16.00
17.45
20.40
Dj.
15/04

16.00
17.45
20.40
Dv.
16/04
Ds.
17/04
Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna
Tomohisa Taguchi
Animació
95 min.
Dg.
11/04

12.10
16.20
Dl.
12/04

16.20
Dt.
13/04

16.20
Dc.
14/04

16.20
Dj.
15/04

16.20
Dv.
16/04
Ds.
17/04
En guerra con mi abuelo
Tim Hill
Comèdia
97 min.
Dg.
11/04

15.45
Dl.
12/04

15.45
Dt.
13/04

15.45
Dc.
14/04

15.45
Dj.
15/04

15.45
Dv.
16/04
Ds.
17/04
Godzilla vs. Kong
Adam Wingard
Aventures
113 min.
Los Croods. Una nueva era
Joel Crawford
Animació
95 min.
Dg.
11/04

12.15
16.00
18.00
Dl.
12/04

16.00
18.00
Dt.
13/04

16.00
18.00
Dc.
14/04

16.00
18.00
Dj.
15/04

16.00
18.00
Dv.
16/04
Ds.
17/04
Los traductores
Régis Roinsard
Thriller
105 min.
Dg.
11/04

20.20
Dl.
12/04

20.20
Dt.
13/04

20.20
Dc.
14/04

20.20
Dj.
15/04

20.20
Dv.
16/04
Ds.
17/04
Minari, historia de mi familia
Lee Isaac Chung
Drama
115 min.
Dg.
11/04

16.00
Dl.
12/04

16.00
Dt.
13/04

16.00
Dc.
14/04

16.00
Dj.
15/04

16.00
Dv.
16/04
Ds.
17/04
Monster Hunter
Paul W.S. Anderson
Acció
103 min.
Dg.
11/04

12.10
16.30
18.10
Dl.
12/04

16.30
18.10
Dt.
13/04

16.30
18.10
Dc.
14/04

16.30
18.10
Dj.
15/04

16.30
18.10
Dv.
16/04
Ds.
17/04
Nomadland
Chloé Zhao
Drama
108 min.
Dg.
11/04

12.00
18.10
20.20
Dl.
12/04

18.10
20.20
Dt.
13/04

18.10
20.20
Dc.
14/04

18.10
20.20
Dj.
15/04

18.10
20.20
Dv.
16/04
Ds.
17/04
Otra ronda
Thomas Vinterberg
Comèdia, Drama
116 min.
Dg.
11/04

12.00
15.45
18.00
20.15
Dl.
12/04

15.45
18.00
20.15
Dt.
13/04

15.45
18.00
20.15
Dc.
14/04

15.45
18.00
20.15
Dj.
15/04

15.45
18.00
20.15
Dv.
16/04
Ds.
17/04
Pequeños detalles
John Lee Hancock
Thriller
127 min.
Dg.
11/04

20.00
Dl.
12/04

20.00
Dt.
13/04

20.00
Dc.
14/04

20.00
Dj.
15/04

20.00
Dv.
16/04
Ds.
17/04
Ruega por nosotros
Evan Spiliotopoulos
Terror
99 min.
Dg.
11/04

16.10
18.15
20.20
Dl.
12/04

16.10
18.15
20.20
Dt.
13/04

16.10
18.15
20.20
Dc.
14/04

16.10
18.15
20.20
Dj.
15/04

16.10
18.15
20.20
Dv.
16/04
Ds.
17/04
Tom y Jerry
Tim Story
Comèdia
101 min.
Dg.
11/04

12.20
16.15
18.15
18.40
20.15
Dl.
12/04

16.15
18.15
18.40
20.15
Dt.
13/04

16.15
18.15
18.40
20.15
Dc.
14/04

16.15
18.15
18.40
20.15
Dj.
15/04

16.15
18.15
18.40
20.15
Dv.
16/04
Ds.
17/04
Un efecto óptico
Juan Cavestany
Drama
78 min.
Dg.
11/04

12.20
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04
Dj.
15/04
Dv.
16/04
Ds.
17/04
Wonder Woman 1984
Patty Jenkins
Acció
151 min.
Dg.
11/04

11.45
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04
Dj.
15/04
Dv.
16/04
Ds.
17/04
Zapatos rojos y los siete trolls
Hong Sung-ho
Animació
91 min.
Dg.
11/04

12.30
Dl.
12/04
Dt.
13/04
Dc.
14/04
Dj.
15/04
Dv.
16/04
Ds.
17/04

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.

On estem?

Arxiu de pel·lícules

Ja som 39.817 subscriptors. 350 sales de cinema. 14.065 pel.lícules. 265.980 valoracions. 6.750 dies online.

TOTES LES SALES DE CINEMA