CARTELLERA MK2 CINESUR ALCORES ALCALÁ DE GUADAIRA

DEL 02/12 AL 08/12
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - mk2 Cinesur Alcores
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
Autovia A92, Km. 8,8. Centre comercial Los Alcores. 41500 Alcalá de Guadaira (Sevilla)
Black Adam
Black Adam
Jaume Collet-Serra
Aventures
124 min.
Dv.
02/12

22.30
Ds.
03/12

22.30
Dg.
04/12

22.30
Dl.
05/12

22.30
Dt.
06/12

22.30
Dc.
07/12

22.30
Dj.
08/12

22.30
Black Panther: Wakanda Forever
Black Panther: Wakanda Forever
Ryan Coogler
Aventures
161 min.
El cuarto pasajero
El cuarto pasajero
Álex de la Iglesia
Comèdia
99 min.
Dv.
02/12

22.30
Ds.
03/12

20.30
22.30
Dg.
04/12

20.30
22.30
Dl.
05/12

20.30
22.30
Dt.
06/12

20.30
22.30
Dc.
07/12

20.30
22.30
Dj.
08/12

20.30
22.30
Historias para no contar
Historias para no contar
Cesc Gay
Comèdia
99 min.
Dv.
02/12

22.30
Ds.
03/12

20.30
22.30
Dg.
04/12

20.30
22.30
Dl.
05/12

20.30
22.30
Dt.
06/12

20.30
22.30
Dc.
07/12

20.30
22.30
Dj.
08/12

20.30
22.30
Hopper, el polloliebre
Hopper, el polloliebre
Ben Stassen, Benjamin Mousquet
Animació
91 min.
Dv.
02/12
Ds.
03/12
Dg.
04/12

12.20
Dl.
05/12
Dt.
06/12

12.20
Dc.
07/12
Dj.
08/12

12.20
La mujer rey
La mujer rey
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Dv.
02/12
Ds.
03/12

21.20
Dg.
04/12

21.20
Dl.
05/12

21.20
Dt.
06/12

21.20
Dc.
07/12

21.20
Dj.
08/12

21.20
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Josh Gordon, Will Speck
Comèdia
106 min.
Dv.
02/12
Ds.
03/12

16.30
18.30
Dg.
04/12

12.10
16.30
18.30
Dl.
05/12

18.30
Dt.
06/12

12.10
16.30
18.30
Dc.
07/12

18.30
Dj.
08/12

12.10
16.30
18.30
Noche de paz
Noche de paz
Tommy Wirkola
Acció
111 min.
Dv.
02/12

22.20
Ds.
03/12

18.00
20.10
22.20
Dg.
04/12

18.00
20.10
22.20
Dl.
05/12

18.00
20.10
22.20
Dt.
06/12

18.00
20.10
22.20
Dc.
07/12

18.00
20.10
22.20
Dj.
08/12

18.00
20.10
22.20
Reyes contra Santa
Reyes contra Santa
Paco Caballero
Comèdia
104 min.
Dv.
02/12
Ds.
03/12

16.30
18.30
Dg.
04/12

12.10
16.30
18.30
Dl.
05/12

18.30
Dt.
06/12

12.10
16.30
18.30
Dc.
07/12

18.30
Dj.
08/12

12.10
16.30
18.30
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Enrique Gato
Animació
89 min.
Dv.
02/12
Ds.
03/12
Dg.
04/12

12.20
Dl.
05/12
Dt.
06/12

12.20
Dc.
07/12
Dj.
08/12

12.20
Trolls
Trolls
Mike Mitchell
Animació
94 min.
Dv.
02/12
Ds.
03/12

16.00
Dg.
04/12

12.00
16.00
Dl.
05/12
Dt.
06/12
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Venus
Venus
Jaume Balagueró
Terror
100 min.
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules