CARTELLERA YELMO CINES IMAGINALIA ALBACETE

DEL 03/12 AL 09/12
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Yelmo Cines Imaginalia
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
Avda. de la Ilustración 51. Imaginalia Centro de Ocio y Comercio. 02006 Albacete
13 exorcismos
13 exorcismos
Jacobo Martínez
Thriller
100 min.
Ds.
03/12

22.35
23.45
Dg.
04/12

22.35
Dl.
05/12

22.35
23.45
Dt.
06/12

22.35
Dc.
07/12

22.35
23.45
Dj.
08/12

22.35
Dv.
09/12
As Bestas
As Bestas
Rodrigo Sorogoyen
Thriller
137 min.
Ds.
03/12

20.15
23.00
Dg.
04/12

19.30
22.15
Dl.
05/12

20.15
23.00
Dt.
06/12

19.30
22.15
Dc.
07/12

20.15
23.00
Dj.
08/12

19.30
22.15
Dv.
09/12
Black Adam
Black Adam
Jaume Collet-Serra
Aventures
124 min.
Ds.
03/12

17.40
Dg.
04/12

16.45
Dl.
05/12

17.40
Dt.
06/12

16.45
Dc.
07/12

17.40
Dj.
08/12

16.45
Dv.
09/12
Bohemian Rhapsody (VOSE)
Bryan Singer
Biografia, Drama
134 min.
Ds.
03/12
Dg.
04/12
Dl.
05/12
Dt.
06/12

16.00
Dc.
07/12
Dj.
08/12
Dv.
09/12
El cuarto pasajero
El cuarto pasajero
Álex de la Iglesia
Comèdia
99 min.
El menú
El menú
Mark Mylod
Thriller
107 min.
Historias para no contar
Historias para no contar
Cesc Gay
Comèdia
99 min.
Ds.
03/12

19.35
21.40
Dg.
04/12

19.35
21.40
Dl.
05/12

19.35
21.40
Dt.
06/12

19.35
21.40
Dc.
07/12

19.35
21.40
Dj.
08/12

19.35
21.40
Dv.
09/12
La mujer rey
La mujer rey
Gina Prince-Bythewood
Acció
134 min.
Ds.
03/12

20.20
Dg.
04/12

19.45
Dl.
05/12

20.20
Dt.
06/12

19.45
Dc.
07/12

20.20
Dj.
08/12

19.45
Dv.
09/12
Las vacaciones de Yoko
Las vacaciones de Yoko
Juanjo Elordi
Animació
61 min.
Ds.
03/12

16.55
18.30
Dg.
04/12

16.45
18.15
Dl.
05/12

17.00
18.30
Dt.
06/12

16.45
18.15
Dc.
07/12

17.00
18.30
Dj.
08/12

16.45
18.15
Dv.
09/12
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Lilo, mi amigo el cocodrilo
Josh Gordon, Will Speck
Comèdia
106 min.
Ds.
03/12

17.00
Dg.
04/12

16.00
Dl.
05/12

17.00
Dt.
06/12
Dc.
07/12

17.00
Dj.
08/12

16.00
Dv.
09/12
Los renglones torcidos de Dios
Los renglones torcidos de Dios
Oriol Paulo
Thriller
154 min.
Ds.
03/12

22.30
Dg.
04/12

21.25
Dl.
05/12

22.30
Dt.
06/12

21.25
Dc.
07/12

22.30
Dj.
08/12

21.25
Dv.
09/12
Noche de paz
Noche de paz
Tommy Wirkola
Acció
111 min.
Smile
Smile
Parker Finn
Terror
115 min.
Ds.
03/12

23.45
Dg.
04/12

22.25
Dl.
05/12

23.45
Dt.
06/12

22.25
Dc.
07/12

23.45
Dj.
08/12

22.25
Dv.
09/12
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Enrique Gato
Animació
89 min.
Ds.
03/12

17.35
Dg.
04/12

17.35
Dl.
05/12

17.35
Dt.
06/12

17.35
Dc.
07/12

17.35
Dj.
08/12

17.35
Dv.
09/12
Venus
Venus
Jaume Balagueró
Terror
100 min.
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules