CARTELLERA YELMO CINES LOS ROSALES A CORUÑA

DEL 30/09 AL 06/10
CATALÀ CASTELLANO
Pàgina d'inici - Sala de cinema - Yelmo Cines Los Rosales
Vull que sigui la meva sala de cinema preferida
Ronda de Outeiro, 419. Centre comercial Rosales. 15011 A Coruña
Avatar (2022)
Avatar (2022)
James Cameron
Aventures
171 min.
Dv.
30/09

21.45
Ds.
01/10

21.45
Dg.
02/10

21.45
Dl.
03/10

20.45
Dt.
04/10

20.45
Dc.
05/10

20.45
Dj.
06/10

20.45
Avatar (2022) (3D)
James Cameron
Aventures
171 min.
Dv.
30/09

17.00
20.15
Ds.
01/10

17.00
20.15
Dg.
02/10

17.00
20.15
Dl.
03/10

17.00
20.15
Dt.
04/10

17.00
20.15
Dc.
05/10

17.00
20.15
Dj.
06/10

17.00
20.15
Avatar (2022) (VOSE)
James Cameron
Aventures
171 min.
Dv.
30/09

18.30
Ds.
01/10
Dg.
02/10

18.30
Dl.
03/10

17.30
Dt.
04/10

17.30
Dc.
05/10

17.30
Dj.
06/10

17.30
Avatar (2022) (VOSE) (3D)
James Cameron
Aventures
171 min.
Dv.
30/09
Ds.
01/10

18.30
Dg.
02/10
Dl.
03/10
Dt.
04/10
Dc.
05/10
Dj.
06/10
Bullet Train
Bullet Train
David Leitch
Acció
126 min.
Dv.
30/09

21.20
Ds.
01/10

21.20
Dg.
02/10

21.20
Dl.
03/10

19.15
Dt.
04/10

19.00
Dc.
05/10

19.15
Dj.
06/10

19.00
Bullet Train (VOSE)
David Leitch
Acció
126 min.
Dv.
30/09
Ds.
01/10
Dg.
02/10
Dl.
03/10
Dt.
04/10

21.15
Dc.
05/10
Dj.
06/10
El grito silencioso: El caso Roe v. Wade
El grito silencioso: El caso Roe v. Wade
Cathy Allyn, Nick Loeb
Drama
111 min.
Dv.
30/09
Ds.
01/10
Dg.
02/10

19.20
Dl.
03/10
Dt.
04/10
Dc.
05/10
Dj.
06/10
El test
El test
Dani de la Orden
Comèdia
105 min.
Dv.
30/09
Ds.
01/10
Dg.
02/10
Dl.
03/10
Dt.
04/10

17.00
Dc.
05/10
Dj.
06/10
La chica salvaje
La chica salvaje
Olivia Newman
Thriller
125 min.
Dv.
30/09

19.50
22.25
Ds.
01/10

19.50
22.25
Dg.
02/10

19.50
22.25
Dl.
03/10

18.45
21.20
Dt.
04/10

21.20
Dc.
05/10

18.45
21.20
Dj.
06/10

18.45
21.20
La huérfana: primer asesinato
La huérfana: primer asesinato
William Brent Bell
Terror
99 min.
Dv.
30/09
Ds.
01/10
Dg.
02/10
Dl.
03/10

22.00
Dt.
04/10

22.00
Dc.
05/10

22.00
Dj.
06/10

21.55
La invitación
La invitación
Jessica M. Thompson
Terror
104 min.
Dv.
30/09

16.55
Ds.
01/10
Dg.
02/10
Dl.
03/10

16.50
Dt.
04/10

16.50
Dc.
05/10

16.50
Dj.
06/10

16.50
La vida padre
La vida padre
Joaquín Mazón
Comèdia
92 min.
Dv.
30/09

19.15
Ds.
01/10

19.15
Dg.
02/10

19.15
Dl.
03/10

19.15
21.15
Dt.
04/10

19.15
Dc.
05/10

19.15
21.15
Dj.
06/10

20.00
22.00
Lightyear
Lightyear
Angus MacLane
Animació
104 min.
Dv.
30/09
Ds.
01/10

17.00
Dg.
02/10

17.00
Dl.
03/10
Dt.
04/10
Dc.
05/10
Dj.
06/10
Los Buscamundos
Los Buscamundos
Samuel Tourneux
Animació
82 min.
Dv.
30/09

17.30
Ds.
01/10

17.30
Dg.
02/10

17.30
Dl.
03/10
Dt.
04/10
Dc.
05/10
Dj.
06/10
Los renglones torcidos de Dios
Los renglones torcidos de Dios
Oriol Paulo
Thriller
154 min.
Dv.
30/09
Ds.
01/10
Dg.
02/10
Dl.
03/10
Dt.
04/10
Dc.
05/10
Dj.
06/10

17.45
21.00
Modelo 77
Modelo 77
Alberto Rodríguez
Drama
125 min.
Dv.
30/09

16.50
19.25
22.00
Ds.
01/10

16.50
19.25
22.00
Dg.
02/10

16.50
19.25
22.00
Dl.
03/10

18.00
21.00
Dt.
04/10

18.00
21.00
Dc.
05/10

18.00
21.00
Dj.
06/10

18.00
21.00
No te preocupes querida
No te preocupes querida
Olivia Wilde
Thriller
122 min.
Dv.
30/09

17.15
22.20
Ds.
01/10

17.15
22.20
Dg.
02/10

17.15
22.20
Dl.
03/10

18.30
21.10
Dt.
04/10

18.30
Dc.
05/10

18.30
21.10
Dj.
06/10

18.30
21.10
No te preocupes querida (VOSE)
Olivia Wilde
Thriller
122 min.
Dv.
30/09

19.45
Ds.
01/10

19.45
Dg.
02/10

19.45
Dl.
03/10
Dt.
04/10

21.10
Dc.
05/10
Dj.
06/10
Objetos
Objetos
Jorge Dorado
Thriller
108 min.
Dv.
30/09

18.15
20.30
22.45
Ds.
01/10

18.15
20.30
22.45
Dg.
02/10

18.15
20.30
22.45
Dl.
03/10

17.30
19.45
Dt.
04/10

17.30
19.45
Dc.
05/10

17.30
19.45
Dj.
06/10

17.30
Padre no hay más que uno 3
Padre no hay más que uno 3
Santiago Segura
Comèdia
98 min.
Dv.
30/09
Ds.
01/10
Dg.
02/10
Dl.
03/10

17.00
Dt.
04/10
Dc.
05/10

17.00
Dj.
06/10
Smile
Smile
Parker Finn
Terror
115 min.
Dv.
30/09

17.40
22.35
Ds.
01/10

17.40
22.35
Dg.
02/10

17.40
22.35
Dl.
03/10

17.00
21.40
Dt.
04/10

17.00
21.40
Dc.
05/10

17.00
21.40
Dj.
06/10

17.00
21.40
Smile (VOSE)
Parker Finn
Terror
115 min.
Dv.
30/09

20.10
Ds.
01/10

20.10
Dg.
02/10

20.10
Dl.
03/10

19.20
Dt.
04/10

19.20
Dc.
05/10

19.20
Dj.
06/10

19.20
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Tadeo Jones 3. La tabla esmeralda
Enrique Gato
Animació
89 min.
Dv.
30/09

18.00
19.30
Ds.
01/10

18.00
19.30
Dg.
02/10

18.00
Dl.
03/10

17.40
Dt.
04/10

17.40
Dc.
05/10

17.40
Dj.
06/10

17.50
Top Gun Maverick
Top Gun Maverick
Joseph Kosinski
Acció
103 min.
Dv.
30/09
Ds.
01/10
Dg.
02/10
Dl.
03/10
Dt.
04/10

21.30
Dc.
05/10
Dj.
06/10

21.30
Viaje al paraíso
Viaje al paraíso
Ol Parker
Comèdia, Romàntica
104 min.
Dv.
30/09

20.20
22.45
Ds.
01/10

20.20
22.45
Dg.
02/10

20.20
22.45
Dl.
03/10

19.40
21.50
Dt.
04/10

19.40
21.50
Dc.
05/10

19.40
21.50
Dj.
06/10

19.45
operayballetencine.es

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes. Disculpin les molèsties.


On estem?

Arxiu de pel·lícules